Kütahya-Bursa işbirliği

Kütahya-Bursa işbirliği
BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI (BTSO), ADIYAMAN VE BARTIN'IN ARDINDAN KÜTAYHA TİCARET VE SANAYİ ODASI'YLA (KTSO) DA KARDEŞLİK VE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI (BTSO), ADIYAMAN VE BARTIN'IN ARDINDAN KÜTAYHA TİCARET VE SANAYİ ODASI'YLA (KTSO) DA KARDEŞLİK VE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Adıyaman ve Bartın'ın ardından Kütayha Ticaret ve Sanayi Odası'yla (KTSO) da kardeşlik ve işbirliği protokolü imzaladı.
KTSO Başkanı Nafi Güral ve beraberindeki Kütahyalı işadamları, BTSO yönetim kurulunu ziyaret etti. KTSO ile zaten kardeş olduklarını söyleyen Celal Sönmez, 'Bursa ve Kütahya birbirine çok yakın, birbirinin ekonomisinden etkilenen ve birbirine destek olması gereken iki şehirdir. Bu birlikteliği bir kez daha perçinlemiş oluyoruz. Kardeş oda protokolünü de kendi aramızda imzalıyoruz. Bugün biz onlara bir kez daha borçlandık. Mayıs ayında iade-i ziyaret gerçekleştireceğiz. İş birlikteliklerini ve yeni iş ortaklıklarını oluşturacağız. Eminim ki bundan hepimiz için faydalar çıkacak. O yörenin dinamikleriyle bu yörenin kaynaklarını birleştirerek fayda üreteceğiz. İstihdam oluşturacağız' dedi.
KTSO Başkanı Nafi Güral ise, Celal Sönmez ile arkadaşlıklarının eskiye dayandığını ifade etti. Bursa'nın çok iyi topraklara sahip olduğunu kaydeden Güral, 'Ama bunun yanında başarılı insanlar da vermiş. İyi toprakları işleyen doğru düzgün insanlar gerekir.
Bu sebeple Bursalı işadamları örnek alınacak insanlardır. Bursa denilince sadece akla otomotiv geliyor. Ama otomotiv sektörü dışında da bazı sektörleri hayata geçirme çabası içindesiniz. İnşallah bu gayretler netice verir. Sizleri Kütahya'da ağırlamak bizim için büyük bir onur olacak. Biz de Kütahya'daki imkanları size yerinde tanıtmaktan keyif alacağız' diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com