“Kütahya dikey yükselecek”

“Kütahya dikey yükselecek”
AK Parti Kütahya Milletvekili İsmet Duman, sivil toplum kuruluşlarına olan ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

AK Parti Kütahya Milletvekili İsmet Duman, sivil toplum kuruluşlarına olan ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Kütahya Genç İşadamları Derneği ve Yöneticileri Derneği Başkanı A.Volkan Turgut'u ziyaret eden Duman, Ankara'da 22 yıldır çalıştığını ve oradaki sistemi ezberine aldığını söyledi.
Kütahya Kent Konseyi Başkanı İbrahim Durmaz ve Kütahya Genç İşadamları Derneği ve Yöneticileri Derneği Başkanı A.Volkan Turgut'u makamlarında ziyaret eden Duman, ziyaret anısı olarak Durmaz ve Turgut'a TCDD emeklilerine verilen köstekli saat hediye etti. Kent Konseyi Başkanı İbrahim Durmaz, milletvekili aday adayı İsmet Duman'a Kütahya için hazırladıkları sürdürülebilir eylem planı isimli brifing dosyasını takdim etti.
İsmet Duman, 22 yıldır Ulaştırma Bakanlığı'na bağlı Devlet Demir Yolları bünyesinde çalışıtığını belirterek, Ankara'da 22 yıl bulunmanın tecrübesi ile oradaki sistem ve işleyiş ezberlediğini söyledi.
Duman, konuşmasını şöyle sonlandırdı:
“Ankara ezberimizi Kütahya sevdamızla birleştireceğiz ve Kütahya'mız artık dikey anlamda yükselecek. Bugüne kadar sorunlar hep tespit edilmiş ama çare üretilememiş. Bundan sonra yapacağımız çalışmalarla ilimiz yükselişe geçecek.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com