Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Toplantısı

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Toplantısı
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Toplantısı Kütahya Zafer Gazetesinin ev sahipliğinde yapıldı.

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Toplantısı Kütahya Zafer Gazetesinin ev sahipliğinde yapıldı. Gündeme dair konuların değerlendirildiği toplantıda Cemiyet olarak yapılacak olan işlerin istişaresi yapıldı.
Kütahya basınının birleştiği çatı olan Kütahya Gazeteciler Cemiyetinin mutad Yönetim Kurulu Toplantısı Kütahya Zafer Gazetesinin ev sahipliğinde yapıldı. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu'nun başkanlığında yapılan toplantıya Yönetim Kurulu üyesi Ekspres Gazetesinden Nadi Sarıışık, Yönetim Kurulu üyesi ve İhlas Haber Ajansı Kütahya Temsilcisi Hüseyin Efe, Yönetim Kurulu Üyesi ve Aktüel Gazetesi Sahibi Hasan Demir ve Cemiyet Yönetim Kurulu üyesi, Zafer Gazetesi Kurucusu Kamil Uludoğan katıldı.
Gündeme dair konuların konuşulduğu toplantıda Cemiyet Başkanı İhsan Tunçoğlu, Gazeteciler Cemiyeti olarak Kütahya'nın Simav ilçesine yapılacak yardımlar ve çalışmalardan bahsetti. Tunçoğlu, “Kütahya Gazeteciler Cemiyeti olarak bazı yönetim kurulu üyelerimizle depremin vurduğu Simav ilçemize destek ziyaretinde bulunduk. Bu ziyaretimiz önümüzdeki günlerde tekrarlanacak. Kütahya basını olarak burada üzerimize düşen görevlerin paylaşılması açısından bu ziyaretler oldukça önemlidir. Bunun dışında yine cemiyet olarak 'Basın Özendirme Yarışma' düzenliyoruz. Buradaki amacımız da işlerini gayret ve istekle yapan meslektaşlarımızı daha da özendirmek ve şevklendirmek” dedi.
Yapılan toplantı gündeme dair diğer konuların konuşulması ve istişarenin ardından sona ererken, cemiyetin ikinci başkanı Alaaddin Akkaşoğlu toplantıya mazeretinden dolayı katılamadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com