Kütahya Gazeteciler Cemiyeti'nden Altıntaş’a ziyaret

Kütahya Gazeteciler Cemiyeti'nden Altıntaş’a ziyaret
Altıntaş Kaymakamı, Belediye Başkanı ve İlçe Jandarma Komutanı, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleriyle düzenlenen yemekte bir araya geldi.

Altıntaş Kaymakamı, Belediye Başkanı ve İlçe Jandarma Komutanı, Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkan ve üyeleriyle düzenlenen yemekte bir araya geldi. İlçe sorunlarının konuşulduğu yemekli toplantıda Belediye Başkanı Sıtkı Yüzüak Altıntaş hakkında bilgiler verdi.
Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kütahya’nın kazları ve kaz tiridi ile meşhur ilçesi olan Altıntaş’ta Altıntaş Kaymakamı, Belediye Başkanı ve Jandarma Komutanı ile yemekte bir araya geldiler. Altıntaş Belediye Başkanı Sıtkı Yüzüak tarafından organize edilen yemekli toplantı ilçedeki bir restoranda düzenlendi. Kaz tiridi ile meşhur olan Altıntaş’ın yöresel yemeğini misafirlerine sunan Başkan Yüzüak ilçe hakkında gazetecilere bilgiler verdi. Altıntaş’ın gelişmekte olan bir ilçe olduğunu kaydeden Başkan Yüzüak; “Zafer Bölgesel Havaalanı ile ilçemizin gelişimi büyük bir ivme kazanmıştır. Çeşitli yatırımcılar artık yavaş yavaş kapılarımızı çalmakta ve ilçemize yatırım yapmak istediklerini bize bildirmekteler” dedi.
Bir yerin gelişimi için yerel basına büyük görevler düştüğünün altını çizen Başkan Yüzüak, ilçenin tanıtımının yapılması noktasında gazetecilerden destek beklediklerini de ifade etti.
Restoranda yenilen yemeğin ardından belediyeye geçen heyet burada da ilçe hakkında bilgi alış verişinde bulunmaya devam etti. Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu ziyaretin ve günün anısına Altıntaş Kaymakamı Yaşar Aksanyar’a ve Belediye Başkanı Sıtkı Yüzüak’a cemiyetin armasının bulunduğu birer çini tabak hediye etti.
Altıntaş Belediye Başkanı Sıtkı Yüzüak’ın organizasyonluğundaki toplantıya Kaymakam Yaşar Aksanyar, İlçe Garnizon Komutanı Üsteğmen İdris Şekerci, Belediye Meclis Üyesi Çetin Sarı ve Belediye personelleri, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu, Yönetim Kurul Üyeleri Nadi Sarışık, Hüseyin Efe, Hasan Demir, Akis Gazetesini temsilen Mustafa Saraoğlu ve Kütahya Zafer Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Mustafa Demirbaş katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com