Kütahya Gediz'de asayiş uygulamaları

Kütahya Gediz'de asayiş uygulamaları
Kütahya'nın Gediz ilçesinde, vatandaşların yılbaşı gecesini huzur ve sükun içerisinde geçirmeleri için yapılan polis denetimleri yapıldı.

 

İlçenin giriş ve çıkışları, duble yol güzergahı, Cumhuriyet Caddesi ve Devlet Hastanesi önündeki kavşaklarda trafik ve genel asayiş denetimlerini sıklaştıran Gediz İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, vatandaşların yılbaşı gecesini huzur ve güven içerisinde geçirmelerini sağladı.
 
Yapılan denetimler sırasında bizzat ekiplerin başında bulunan Gediz İlçe Emniyet Müdürü Haci Çağlar, 31 Aralık 2011 Cumartesi yılbaşı gecesi kutlama ve etkinliklerinin huzur ve sükun içerisinde geçirilmesi, vatandaşların alış veriş, ziyaret, seyahat ve çeşitli eğlenceler gibi faaliyetleri sırasında çıkması muhtemel olayların önlenmesi, can ve mal güvenliklerinin sağlanması, huzur ve güven ortamının devamı için ilçe polis sorumluluk bölgesinde bir dizi tedbirler aldıklarını söyledi.
 
Aldıkları bu tedbirlerle şüpheli şahıs ve araçlar üzerinde durdurma ve kimlik sorma yetkisi çerçevesinde, kuşku uyandıran şahıslar ile çanta, paket ve poşetlere karşı denetim ve kontrolleri yılbaşı gecesi artırdıklarını belirten Gediz İlçe Emniyet Müdürü Haci Çağlar, "Tüm ekiplerimiz ayrıca, yılbaşı gecesi meydana gelebilecek her türlü olayların yanı sıra gasp, hırsızlık, yankesicilik, dolandırıcılık ve kapkaç gibi olayların önlenmesine yönelik olarak hazırlıklı bir çalışma sergilediler. Duble yol ve ana güzergahlar, alış veriş merkezleri önleri ve tüm kavşaklarda trafik akışı sorunsuz olarak sağlandı. Yılbaşı gecesi kutlama yapılacak otel kafe ve benzeri umuma açık yerlerde genel asayiş ve trafik kuralları ümit ettiğimiz gibi gerçekleştirilmiştir. Bu denetimlerimizde olağan dışı büyük bir vaka yaşanmamıştır. Bölgemizde gayet medeni bir şekilde yılbaşı geçiren tüm vatandaşlarımızı tebrik ediyorum. Ayrıca görevlerini özverili şekilde yaparak ilçemizin güven ve sükun içerisinde güzel bir yılbaşı gecesi geçirmesini sağlayan tüm personelimizi de yürekten kutluyorum" dedi.(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com