Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Fuarda GÖZ DOLDURDU

Kütahya Güzel Sanatlar Derneği Fuarda GÖZ DOLDURDU
Kütahya Güzel Sanatlar Derneği, bu yıl 36.'ncısı düzenlenen El Sanatları ve Ticaret Genel Fuarı'na (Kütahya Fuarı) katıldı. Kütahya Güzel Sanatları Derneği tarafından tanıtılan ürünlere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Dernek aynı zamanda il dışında

Kütahya Güzel Sanatlar Derneği, bu yıl 36.'ncısı düzenlenen El Sanatları ve Ticaret Genel Fuarı'na (Kütahya Fuarı) katıldı. Kütahya Güzel Sanatları Derneği tarafından tanıtılan ürünlere vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. Dernek aynı zamanda il dışından gelen katılımcıların Kütahya'yı yakından tanımlarını da sağlıyor.
Kütahya Güzel Sanatlar Derneği üyesi Ayşe Kaçan yaptığı açıklamada, 'Kütahya Güzel Sanatları Derneği olarak, bu yıl bizde Kütahya Fuarı'na katılıyoruz. Stantımızda Kütahya Güzel Sanatlar Derneği ile ilgili tüm ürünlerimizi halkımıza tanıtıyoruz. Ürünlerimizin tanıtılması için bu fuar bizim için çok önemli. Fuar açılalı henüz birkaç gün olmasına rağmen yoğun bir ilgiyle karşılaştık. Kütahya Güzel Sanatlar Derneği olarak hiçbir etkinliği kaçırmamaya çalışıyoruz. Derneğimizi bu tür etkinliklerle halkımıza anlatmaya çalışıyoruz. Bu tür etkinlik fuarlarına imkanlarımız doğrultusunda katılmaya çalışıyoruz.' dedi.
Kütahya Güzel Sanatlar Derneği bünyesinde bulunan ürünlerin tanıtılması için bu tür etkinliklere katıldıklarını belirten Ayşe Kaçan, dernekleri bünyesinde oymacılık, çinicilik ve çini ile seramiğin karıştırılması sonucunda elede edilen takıların stantlarda tanıtıldığını belirtti.
Kütahya Fuarı'nın 23 Temmuz tarihine kadar açık kalacağı belirtildi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com