Kütahya, ITB Berlin 2012 Turizm Fuarı'nda tanıtılacak

Kütahya, ITB Berlin 2012 Turizm Fuarı'nda tanıtılacak
Kütahya 7-11 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan, ITB Berlin Turizm Fuarı'nda tanıtılacak.

Kütahya ilçeleriyle birlikte Almanya'nın başkenti Berlin şehrinde 7-11 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan, dünyanın en büyük ve en önemli turizm fuarı olarak kabul edilen ITB Berlin Turizm Fuarı'nda tanıtılacak.
Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Belediye Başkanı Mustafa İça, İl Kültür ve Turizm Müdürü Zülkarni Yeldemez ve Zafer Kalkınma Ajansı Kütahya Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Kutlu Eser ile birlikte Almanya'nın başkenti Berlin şehrinde 7-11 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan, dünyanın en büyük ve en önemli turizm fuarı olarak kabul edilen ITB Berlin 2012 Turizm Fuarı'na gitti.
Bugün Kütahya'dan hareket eden Kütahya Valisi Kenan Çiftçi ve beraberindeki heyet, 7 Mart 2012 Çarşamba günü Berlin Büyükelçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu ziyaret edecek.
7-11 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan, dünyanın en büyük ve en önemli turizm fuarı olarak kabul edilen ITB Berlin 2012 Turizm Fuarı'nda Kütahyamız'ın tarihi, kültürel ve termal değerleri tanıtılacak, gelen ziyaretçilere Türkçe, İngilizce ve Almanca harita, broşür, fotoğraf albümü ve CD dağıtılacak.
5 gün boyunca devam edecek olan fuar 11 Mart 2012 Pazar günü akşamı sona erecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com