Kütahya Jandarma Alay Komutanı Değişti

Kütahya Jandarma Alay Komutanı Değişti
Jandarma Genel Komutanlığı Emriyle aralarında Kütahya'nın da bulunduğu 40 Jandarma Alay Komutanın görev yerleri değiştirldi.

Jandarma Genel Komutanlığı Emriyle aralarında Kütahya'nın da bulunduğu 40 Jandarma Alay Komutanın görev yerleri değiştirldi. Kütahya Jandarma Alay Komutanı Ömer Lütfü Mor Ağrı Jandarma Alay Komutanlığı görevine getirilirken, Kütahya Jandarma Alay Komutanlığına ise Muş Jandarma Alay Komutanı Bektaş Arslan'nın getiridiği belirtildi.
Alınan bilgiye göre göre Kütahya İl Jandarma Komutanlığına Muş İl Jandarma Bektaş Arslan'nın getirldiği,. Kütahya İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ömer Lütfü Mor'un ise Ağrı İl Jandarma Komutanlığına gönderildiği vurgulandı. Jandarma Genel Komutanlığı tayin listesini normal şartlara göre bu yıl 1 ay daha erken açıkladı. Yeni tayin listesine göre aralarında Kütahya, Afyon, ve Eskişehir illerininde bulunduğu 40 ilin jandarma komutanları değişti. Tayini çıkan ve şuan tutuklu olan il jandarma komutanlarına yeni görevlerin verilip verilmeyeceği daha sonra kesinlik kazanacağı belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com