Kütahya Odalar Birliği'nde iki Simavlı

Kütahya Odalar Birliği'nde iki Simavlı
Kütahya Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (KÜTESOB) olağanüstü genel kurul seçimi yapıldı.

Kütahya Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (KÜTESOB) olağanüstü genel kurul seçimi yapıldı. Kütahya ve ilçelerindeki tüm esnaf odaları ve bu odaların yönetim kurulu üyeleri oy kullandı. Listesinde Simav İnşaat Sanatkarları Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nurullah Gökdemir ve Simav Kahveciler Esnaf Odası Başkanı Kadir Gök'ün de bulunduğu İbrahim Yiğit yeniden başkan seçildi.
Nurullah Gökdemir yönetim kurulu üyeliğine, Kadir Gök ise denetim kurulu Başkanlığına seçildi. Toplam 290 oyun 239'unu alan İbrahim Yiğit, 50 oy alan Nuri Maviler'e açık ara fark attı bir oy ise geçersiz sayıldı. Yönetim kurulu üyeliğine seçilen Nurullah Gökdemir ve Denetleme Kurulu Başkanlığına seçilen Kadir Gök Simav'ı Kütahya'da en iyi şekilde temsil edeceklerini ve esnafların sesi olacaklarını söyledi.
Kendilerine destek veren tüm esnaf odaları başkanlarına ve yönetim kurullarına teşekkür ettikler. Esnafın sorunlarına kısa sürede çözüm bulma konusunda elinden geleni yapacağını söyleyen Kadir Gök “Esnaflar rahat olsun artık Kütahya'da sesimizi duyuracak konumdayız” dedi. Simavlı esnaf ve sanatkarların sorunlarını çok iyi bildiğini söyleyen Nurullah Gökdemir ise “Esnaflarımız kendilerini sahipsiz zannetmesin. Simav'dan iki oda başkanının yönetim kurulunda olması önemli bir nimet bunu en iyi şekilde değerlendirmeliyiz. Artık esnafımız sessiz kalmayacak” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com