"Kütahya Porselen" İmalat kategorisinde ikinci Oldu

"Kütahya Porselen" İmalat kategorisinde ikinci Oldu
Finansbank tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlen 'Anadolu Markaları Yarışması' sonuçları açıklandı.

Finansbank tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlen 'Anadolu Markaları Yarışması' sonuçları açıklandı. Yapılan yarışmalarda firmalar tarım, turizm, ticaret ve imalat alanında yarıştılar. İmalat kategorisinde yarışan Kütahya Porselen rakipleri arasında ikinci oldu.
Yapılan açılış konuşmalarının ardından başarılı 11 ilden 15 firmaya ödüleri dağıtıldı. 'Anadolu Markaları Yarışması'nda büyük işletmeler kategorisinde tarım alanında Manisa'dan Keskinoğlu Tavukçuluk birinci olurken, Konya'dan Selva Gıda ikinci, Ankara'dan Sultan Et ise üçüncü oldu.
Ticaret alanında birinci Bursa'dan Çilek Mobilya, ikinci Afyonkarahisar'dan İkbal Gıda, üçüncü Çanakkale'den Doğtaş Mobilya olurken, imalat alanında ise birinciliği Ankara'dan Hidromek, ikinciliği Kütahya'dan Kütahya Porselen, üçüncülüğü ise Manisa'dan İnci Akü elde etti.
Büyük işletmeler turizm alanında Antalya'dan Calista birinci, yine Antalya'dan Sueno ikinci, İzmir'den Pamukkale ise üçüncü oldu.
Küçük İşletmeler kategorisinde ise İzmir'den Pizza Pizza birinci oldu. Pizza Pizza'yı Balıkesir'den Esmen Kolonya ikincilikle, Hatay'dan Hat Boru ise üçüncülük aldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com