Kütahya projeler kenti olacak

Kütahya projeler kenti olacak
Kütahya'dan AK Parti Milletvekili aday adayı olan Vural Kavuncu dün yaptığı basın toplantısında Kütahya'yı projeler kenti yapamak için çalışacaklarını söyledi.

Kütahya'dan AK Parti Milletvekili aday adayı olan Prof. Dr. Vural Kavuncu dün yaptığı basın toplantısında Kütahya'yı projeler kenti yapamak için çalışacaklarını söyledi.
AK Parti Kütahya il binasında aday adaylığı ile ilgili basın açıklaması gerçekleştiren Prof. Dr. Vural Kavuncu'nun basın açıklamasına çok sayıda partili katıldı.
Termal turizm ve sıcak su konusunda Kütahya'nın büyük bir potansiyele sahip olduğunu dile getiren Prof. Dr. Kavuncu, Kütahya'yı termal turizm konusunda lider il konumuna getirmek için çalışacağını söyledi.
AK Parti Hükümeti döneminde Kütahya'nın sürekli ileriye doğru gittiğini ve gelişmeler doğrultusunda Kütahya'yı projeler kenti yapmak için aday adayı olduğunu kaydeden Kavuncu, konuşmasını şöyle sürdürdü:
'2023 yılı Cumhuriyetimizin 100. yılı 2023 yılında ülkemizin vizyonu AK Parti ile birlikte çok daha da ileriye doğru gelişecek. Ülkemiz 2023'te dünayanın en büyük 10 ekonomisi arasındaki yerini hükümetimizin çalışmaları sayesinde yer alacak.'

www.akisgazetesi.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com