Kütahya Terziler Odası TÜYAP Fuarına Katılacak

Kütahya Terziler Odası TÜYAP Fuarına Katılacak
Kütahya Terziler Odası tarafından yapılan olağan genel kurul sonunda Başkanlığa seçilen Bekir Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri Vali Şükrü Kocatepe'yi makamında ziyaret ederek oda üyelerini önümüzdeki günlerde TÜYAP fuarına götüreceklerini ifade etti

Kütahya Terziler Odası tarafından yapılan olağan genel kurul sonunda Başkanlığa seçilen Bekir Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri Vali Şükrü Kocatepe'yi makamında ziyaret ederek oda üyelerini önümüzdeki günlerde TÜYAP fuarına götüreceklerini ifade ettiler.
Kütahya Terziler Odası tarafından yapılan olağan genel kurul sonunda Başkanlığa seçilen Bekir Durmuş oda bünyesinde yaklaşık 7–8 branşın bulunduğunu ve önümüzdeki günlerde bütün sektörün sorunlarını dinleyeceklerini ifade ederek oda üyelerini önümüzdeki günlerde TÜYAP fuarına ücretsiz olarak götüreceklerini açıkladılar.
Meslek olarak Terziliğin insanları yakından ilgilendirdiğini ifade ederek konfeksiyonculukla 2. Plana düşmüş olarak görünse de hiçbir zaman 2. Plana düşmez diyen Vali Kocatepe:' Sizlerin oda olarak mutlaka yeni arayışlarınız vardır. Bizim görev alanımıza giren konular varsa buna kapımız her zaman açık bizler vatandaşın hizmetkarıyız. Özellikle nakış konusu Kütahya için çok önemli dışarıdan gelen yerli ve yabancı misafirler bunu arıyor bu sanatın yaşatılması için destek olunması gerekir dedi.
Kütahya Terziler Odası tarafından yapılan ziyarette Başkan Bekir Durmuş ve Yönetim Kurulu üyeleri bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com