Kütahya Valisi Şerif Yılmaz düzenlediği yemekte Gazetecilerle buluştu

Kütahya Valisi Şerif Yılmaz düzenlediği yemekte Gazetecilerle buluştu
Vali Yılmaz 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyleDüzenlediği yemekte Kütahya merkez ve ilçelerde faaliyet gösteren gazetecilerle buluştu.
Özel İdare Sosyal tesislerinde düzenlenen yemekte konuşan Vali Şerif Yılmaz, basın çalışanlarının da kamu görevi yapmaları itibariyle mesai arkadaşları olarak gördüğünü söyledi.

Yerel 
yayıncılığın güç koşullarda gerçekleştiğinin bilincinde olduğunu kaydeden Yılmaz, kamu kuruluşlarının da basın çalışanlarının işini kolaylaştırmada yardımcı olduklarını ifade etti. Vali Yılmaz ; “Attığımız her adımın, konuştuğumuz her kelimenin, yazdığımız her satırın, çektiğimiz her karenin toplum üzerinde ne kadar etkisi olduğunu hepimiz biliyoruz. Onun için bu sorumluluğun bilincinde olarak, öncelikli olarak hepimiz Kütahya’da yaşıyoruz, Kütahya’nın önünü açacak her ne iş varsa buna hep birlikte sahip çıkmalıyız. Olumsuz, yanlış giden işlere de hep beraber karşı olmalıyız” dedi. Vali Yılmaz, yerel basını yakından takip ettiğini ve basında yer alan tüm haberlerle ilgili gerekli çalışmaların yapıldığını sözlerine ekledi. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com