'Kütahya' ya ve Ülkemize hizmet edeceğiz'

'Kütahya' ya ve Ülkemize hizmet edeceğiz'
Ak Parti bünyesinde 24. Milletvekilleri genel seçiminde aday olan İbrahim İmamoğlu, düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığını duyurdu. Toplantıda kendinden ve yapacaklarından bahseden

Ak Parti bünyesinde 24. Milletvekilleri genel seçiminde aday olan İbrahim İmamoğlu, düzenlediği basın toplantısıyla aday adaylığını duyurdu. Toplantıda kendinden ve yapacaklarından bahseden İmamoğlu, 'Kütahya'yı daha iyi yerlere taşımak en büyük hedefimiz' dedi.

Ak Parti bünyesinde aday adaylığını açıklayan İmamoğlu şunları söyledi,' Ak Parti geçici bir rüzgarın, dönemsel bir yükselişin, tesadüflerin eseri değil kökleri milletin vicdanında olan ve uzun yıllar içerisinde, milletin ruh kökeninde mayalanan bir temel arayışın, bekleyişin, değişim iradesinin nihai adresi olduğu için Ak Parti diyoruz. Ak Parti daha önce hiç kimsenin gündeme almaya cesaret bile edemediği meselelerin üzerine kararlılıkla bgittiği ve pek çok temel sorunu çözüme kavuşturduğu için Ak Parti diyorum. Ak Parti anlayışında ben yok biz var, guru yok kibir yok, tevazu var olduğu için Ak Parti diyorum. Kütahyanın problemlerini ve çözüm yollarını biliyorum. Başta birlik ve beraberlik içinde İl, İlçe, Köy ayrımı gözetmeden hizmetlerde adil davranılarak çalışmaya gayret sarf edeceğim' şeklinde konuştu.

www.akisgazetesi.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com