Kütahya'da 7 Kişi İntihar Girişiminde Bulundu!

Kütahya'da 7 Kişi İntihar Girişiminde Bulundu!
Kütahya il merkezi, Tavşanlı ve Gediz ilçelerinde 7 kişi intihar girişiminde bulundu...

Kütahya il merkezi, Tavşanlı ve Gediz ilçelerinde 7 kişi intihar girişiminde bulundu.
Alınan bilgiye göre, merkez Maltepe Mahallesi Yakupoğlu Sokak'taki evinde henüz belirlenemeyen bir nedenle ilaç içerek intihar girişiminde bulunan F.Y.E, kaldırıldığı Kütahya Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. F.Y.E'nin hayati tehlikesi bulunuyor.
İl merkezindeki evinden ayrılıp Cumhuriyet Mahallesi Hayme Ana Caddesi'ndeki boş araziye gelen K.Y, ailesine karşı bazı görevlerini yerine getiremediğini düşünerek yerden bulduğu cam parçasıyla sol kolunu kesip intihara kalkıştı.
Merkez Yenidoğan Mahallesi'nde M.N.T, babaannesinin evinden camiye gideceğini söyleyerek ayrıldı. Üst kattaki babasının evine giden M.N.T, babaannesinin camiye gitmediği için kızması üzerine yaklaşık 80 hap içti.
Merkez Okmeydanı Mahallesi'nde G.Y, bir akrabasının düğünü öncesinde diğer kadınlarla birlikte hamama gitmesine annesi izin vermediği için bunalıma girerek, babasının kullandığı 10 ilaç içti.
Tavşanlı ilçesinde, İ.Ç, Yeni Mahalle'de Belediye İşhanında babasına ait çeşitli haplardan 40 adet içti.
Tavşanlı'ya bağlı Kayaarası köyünde psikolojik rahatsızlığından dolayı kullandığı ilaçları bittiği için bunalıma giren A.U, jiletle sol bileğini kesti.
Gediz ilçesi Özyurt Mahallesi'nde meslek yüksekokulu öğrencisi G.K, ailevi sorunları ve derslerinin kötü olmasından dolayı 3 ağrı kesici hap içti.
İntihar girişiminde bulunan ve çevredeki hastanelerde tedavi altına alınan bu kişilerin hayati tehlikelerinin bulunmadığı belirtildi.

-HALI SAHADA CEP TELEFONU HIRSIZLIĞI

Kütahya'da, halı sahada birlikte maç yaptığı 4 arkadaşının cep telefonlarını çaldığı iddia edilen kişi yakalandı.
Alınan bilgiye göre, polise başvuran Y.T, T.G, Y.G. ve B.B, Maltepe Parkı'ndaki halı sahada maç yaptıkları sırada sakatlanan E.P'nin soyunma odasının anahtarını kendilerinden aldığını ve üzerini değiştirip anahtarı teslim ettikten sonra buradan ayrıldığını söyledi.
Maç bitip soyunma odasına gittiklerinde kendilerine ait 5 cep telefonunun yerinde olmadığını fark ettiklerini ifade eden 4 kişi, bundan bir gün sonra Atatürk Bulvarı'nda bir bayinin vitrininde cep telefonlarını gördüklerini kaydetti.
Polis tarafından yakalanan E.P'nin, paraya ihtiyacı olduğu için 5 cep telefonu ve bir nüfus cüzdanını çaldığını itiraf ettiği belirtildi.

-ŞAPHANE'DE MAZOT HIRSIZLIĞI İDDİASI

Şaphane ilçesinde bir kişi, biçerdöverine koymak için beklettiği 210 litre mazotun çalındığı iddiasıyla jandarmaya başvurdu.
Alınan bilgiye göre, S.T, Gürkuyu köyünde ekin biçme işi yaptığı biçerdöveri için satın aldığı 3 bidondaki 210 litre mazotu köy konağı önüne bıraktığını, ancak yerinde bulamadığını belirtti.
Jandarma ekiplerince yapılan araştırmada köye araçla gelen 3 pazarlamacının mazotu çaldığının belirlendiği, bu kişilerin yakalanması için çalışma başlatıldığı bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com