Kütahya'da AK Partili kadınlar, fidanları toprakla buluşturdu

Kütahya'da AK Partili kadınlar, fidanları toprakla buluşturdu
Tavşanlı Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor.

Tavşanlı Orman İşletme Müdürlüğü tarafından ağaçlandırma çalışmaları devam ediyor. AK Parti Tavşanlı Kadın Kolları Başkanı Dilek Kasımoğlu ve beraberindeki partililer İşletmenin Karaköy alanındaki sahada ağaçlandırma çalışmalarına katıldı. Orman İşletme Müdürü Göksel Gökçayır'ın da katıldığı çalışmalarda yol kenarındaki ormanlık alan ağaçlandırıldı.
Açıklamada bulunan Gökçayır, “ İşletme Müdürlüğümüzce bozuk ormanların ağaçlandırılması çalışmaları kapsamında 2011 yılı içerisinde 450 hektar üzerinde çalışmaktayız. Bu sahaların arazi hazırlıkları tamamlandı. Bulunduğumuz mevsim itibariyle de dikimlere başlamış bulunmaktayız. Bugüne kadar da 701 bin adet fidan dikimi gerçekleştirdik. Orman İşletme olarak sosyal sorumluluk projelerine katkıda bulunmak istiyoruz. Özellikle ilköğretim okullarıyla okul bahçelerinin ağaçlandırılması, ağaç bayramlarının yapılması, cami avlularının ağaçlandırılması gibi çalışmalar yatık. Bunun yanında kamu kuruluşu ve sivil toplum kuruluşlarından bize talep gelmesi halinde birlikte ağaçlandırma çalışması yapmaktan da büyük mutluluk duyuyoruz. AK Parti Kadın kollarından da böyle bir talep geldi ve birlikte bir ağaçlandırma çalışması gerçekleştirdik” dedi.
AK Parti Tavşanlı Kadın Kolları Başkanı Dilek Kasımoğlu, “ormanlarımız okuldan da öğrendiğimiz gibi dünyamızın akciğerleridir. Bizlerde AK Parti Kadın Kolları olarak akciğerlerimizin sağlıklı gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz. Yaptığımız bu çalışmanın hem dünyamıza hem ahretimize faydalı olacağını biliyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com