Kütahya'da Bayramlaşma...

Kütahya'da Bayramlaşma...
Kütahya'da, Valilik ve belediye tarafından bayramlaşma töreni düzenlendi.

KÜTAHYA - Kütahya'da, Valilik ve belediye tarafından bayramlaşma töreni düzenlendi.
     Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça, Belediye Kültür Sarayındaki törende yaptığı konuşmada, ramazan ayı denildiği zaman birlik, beraberlik, sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve dayanışmanın akıllara geldiğini bildirdi.
     Ramazanın tüm güzel duygularının bu ay süresince dolu dolu yaşandığını ifade eden İça, şunları söyledi:
     ''Ramazan Bayramı insanlığa, İslam alemine, ülkemize, Kütahya'mıza, herkese iyilik, barış, huzur getirsin. Kütahya'da ramazan, gerçekten imrenilecek şekilde huzur içinde yaşanmış ve geçmiştir. Kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, tüm hemşehrilerimiz birlik ve beraberlik içinde ramazanı yaşamışlardır. Bu, ramazanın mahiyetine en uygun davranıştır. İnşallah bu birliktelik sonunda Kütahya'ya fayda getirir. Her türlü problemin çözümü bu birlik ortamındadır.''
     Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, AK Parti Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay, Garnizon ve Hava Er Eğitim Tugay Komutanı Hava Piyade Tuğgeneral Sami Fındıkoğlu, Belediye Başkanı Mustafa İça, Cumhuriyet Başsavcısı Rıza Can, İl Emniyet Müdürü İbrahim Çelik, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ömer Lütfi Mor, AK Parti İl Başkanı Kamil Saraçoğlu, törene katılan Valilik, belediye ve emniyet mensuplarıyla bayramlaştı.
     Vali Kocatepe ile beraberindekiler daha sonra Kütahya Devlet Hastanesinde yatan hastalar, Kütahya E Tipi Kapalı ve Açık Cezaevindeki tutuklu ve hükümlüler, Kız ve Erkek Yetiştirme Yurtları ile Huzurevinde kalanların bayramını kutladı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com