Kütahya'da ramazan akşamları

Kütahya'da ramazan akşamları
Kütahya'da Ramazan ayı programı çerçevesinde düzenlenen etkinlikler bu yıl Maltepe parkı olarak bilinen Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkında yapılıyor. Her akşam bir etkinliğin yapıldığı programda park içerisinde bulunan deve, at ve eşek büyük ilgi görüy

Kütahya'da Ramazan ayı programı çerçevesinde düzenlenen etkinlikler bu yıl Maltepe parkı olarak bilinen Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkında yapılıyor. Her akşam bir etkinliğin yapıldığı programda park içerisinde bulunan deve, at ve eşek büyük ilgi görüyor.

Kütahya'da uzun zamandan beri devam eden Ramazan Etkinlikleri bu yıl da Maltepe Parkında sürdürülüyor. Ressam Ahmet Yakupoğlu Parkında düzenlenen etkinliklerde her akşam bir etkinlik Kütahyalılara sunulurken Ramazan ayı boyunca park içerisinde bulundurulacak olan ve isteyenlerin bindirilip hatıra fotoğrafı çektirdiği deve, at ve eşek büyük ilgi görüyor. Parkın bir köşesinde tutulan 2 adet deve, 1 at ve bir de eşek, etkinlikleri ziyaret edenlerin ilgi odağı oluyor. Bazı vatandaşlar deve üzerine çıkıp hatıra fotoğrafı çektirirken bazıları da at ve eşeğe binerek tur atıyor.
Diğer yandan hazırlanan programlarda izleyicilere müzik ziyafeti de sunuluyor. Bazı akşamlarda ilahi grupları vatandaşların gönüllerine hitap ederken bazı akşamlarda da vatandaşlar söylenen şarkı ve türküler eşliğinde oynayarak eğleniyor.
Ramazan ayı boyunca devam edecek olan etkinliklere tüm Kütahya halkının davetli olduğunu bildiren etkinlik organizatörleri vatandaşlara sürpriz programlar da sunacaklarını kaydettiler.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com