'Kütahya'da Su Medeniyetleri'

'Kütahya'da Su Medeniyetleri'
Kütahya Belediye Meclisi 03 Aralık Cuma günü 17 gündem maddesiyle Belediye Kültür Sarayı Meclis Salonunda toplandı.

Kütahya Belediye Meclisi 03 Aralık Cuma günü 17 gündem maddesiyle Belediye Kültür Sarayı Meclis Salonunda toplandı. Yazar ve tarihçi Mustafa Kalyon tarafından yazılan 'Kütahya'da Su Medeniyetleri' adlı kitabın Kütahya Beldiyesi tarafından basıldığı basımı tamamlanan kitabın piyasada 23 TL ile satışa çıkarılacağı mecliste kararlaştırıldı.
Kütahya Belediye Başkanı Mustafa İça başkanlığında toplalanan Kütahya Belediye Meclisi'nde 17 gündem maddesi karara bağlandı.
Kütahya'nın çeşmelerinin tanıtılması amacıyla Yazar Mustafa Kalyon trafından kaleme alınan 'Kütahya'da Su Medeniyetleri' adlı ktabının daha önce Kütahya Belediyesi tarafından basıldığını belirten İça, kitabın piyasada 23 TL ile satışa çıkarılacağını kaydederek konu hakkında şu bilgileri verdi:
'Mustafa Kalyon'nun, Kütahya'nın çeşmlerini konu alan 'Kütahya'da Su Medeniyetleri' adlı kitabı Kütahya kültür hayatına kalıcı bir eser bırakmak için bastırılmıştır. 500 adet bastırılan kitabın toplam maliyeti 9 bin 440 TL olarak hesaplandı.'
2011 yılı Meclis toplantılarının gün ve saatleri ile Belediye Meclisi'nin tatil ayının belirlenmesi, belediyenin gelir tarifesi konusunun müzakeresi, 2011 geçici işçi vizelerinin konusunun müzakeresi ve imar planı değişikliği gibi konuların görüşüldüğü belediye meclis toplantısı yaklaşık 3 saat sürdü.
Meclis toplantısına; başkan yardımcılar, meclis üyeleri, daire müdürleri ve basın mensupları katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com