Kütahya'da sürücülere "ibret panosu"

Kütahya'da sürücülere "ibret panosu"
Kütahya Bölge Trafik ve Trafik Şube Müdürlüğü yetkilileri, Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası münasebetiyle, son 1 yıl içinde meydana gelen trafik kazalarının fotoğraflarını "ibret panosu" haline getirdi.

Kütahya Bölge Trafik ve Trafik Şube Müdürlüğü yetkilileri, Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası münasebetiyle, son 1 yıl içinde meydana gelen trafik kazalarının fotoğraflarını 'ibret panosu' haline getirdi.
Kütahya Bölge Trafik ve Trafik Şube Müdürlüğü yetkilileri, trafik kazalarının Türkiye'nin en büyük meseleleri arasından yer aldığını belirterek, 'Bölge Trafik Müdürlüğü ekiplerimizin sorumluluk sahası içinde meydana gelen trafik kazalarından çekilen fotoğraflarla oluşturulan bu pano, gerçekten düşündürücü bir tabloyu ortaya koyuyor. Trafik kazaları hem Kütahya'nın, hem de ülkemizin en büyük problemleri arasında yer alıyor. Trafik Haftası münasebetiyle açtığımız pano vatandaşlarımız tarafından ibretle inceleniyor' dedi.
Yetkililer, en çok kazanın şehirlerarası trafik yoğunlunun olduğu Kütahya-Eskişehir ve Kütahya-Afyonkarahisar kara yollarında meydana geldiğini hatırlatarak, sürücülerin bu güzergahlarda daha dikkatli olmalarını istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com