Kütahya'da ''Uluslararası çalışma kampı''

Kütahya'da ''Uluslararası çalışma kampı''
Kütahya Kent Konseyi Gençlik Meclisince düzenlenecek Uluslararası Gençlik Kampına bazı yabancı ülkelerden ve yurt içinden çok sayıda genç katılacak.

KÜTAHYA - Kütahya Kent Konseyi Gençlik Meclisince düzenlenecek Uluslararası Gençlik Kampına bazı yabancı ülkelerden ve yurt içinden çok sayıda genç katılacak.
Ulusal Gençlik Parlamentosu Yürütme Kurulu üyesi ve Kütahya Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Hasan Er, AA muhabirine, Kütahya Belediyesi ve Gençtur firmasının desteğiyle 6-20 Haziran tarihleri arasında Kütahya'da Uluslararası Çalışma Kampı geçekleştirileceğini söyledi.
Kampa Fransa, Güney Kore, İrlanda, Litvanya, Ukrayna, İngiltere ve Kanada gibi ülkelerin yanında Şanlıurfa, Trabzon, Uşak, Afyonkarahisar ve İzmir illerinden gençlerin katılacağını belirten Er, şöyle konuştu:
''Katılımcılara kamp süresince Kütahya'nın tarihi ve turistik yerleri gezdirilecek, bunun yanında kamu yararına birtakım çalışmalar gerçekleştirilecektir. Ayrıca 19 Haziranda saat 14.00'te Kütahya Belediyesi Sosyal Tesisleri VIP Salonunda Uluslararası Çalışma Kampı resepsiyonu düzenlenecektir. Başta gençler olmak üzere tüm Kütahya halkını bu resepsiyona bekliyoruz.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com