“Kütahya'da Ürün Çeşitliliğini Arttırmamız Gerekir

“Kütahya'da Ürün Çeşitliliğini Arttırmamız Gerekir
14 Mayıs Çiftçiler günü olması nedeniyle Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş ve Yönetim Kurulu üyeleri Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'ye nezaket ziyaretinde bulundu.

14 Mayıs Çiftçiler günü olması nedeniyle Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş ve Yönetim Kurulu üyeleri Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'ye nezaket ziyaretinde bulundu.14 Mayıs Çiftçiler günü olması nedeniyle Ziraat Odası Başkanı Ömer Demirtaş ve Yönetim Kurulu üyeleri Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'ye nezaket ziyaretinde bulunarak oda olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Türkiye'de ve dolayısıyla Kütahya'da bereketli bir hasat mevsimi olmasını dileyen Vali Kocatepe; “Bu yıl yağışlarımızda bol oldu. Bereketli bir hasat mevsimi olması en büyük temennimiz. Kütahya'da ürün çeşitliliğini artırmamız lazım biz Valilik olarak bu konuda çalışmalar yapıyoruz. Sulama imkanlarını yeni çalışmalarla daha da artırmaya çalışıyoruz” dedi.
Kütahya'da Tarım Kredi Kooperatifleri birlikte Kırgıllı'da bir hayvancılık projesi yapma çalışmalarının olduğunu söyleyen Vali Kocatepe, burada yaklaşık 10 bin baş hayvanın olacağını açıkladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com