Kütahya'dan engelleri aşıp geldiler

Kütahya'dan engelleri aşıp geldiler
Kütahya’dan duygu dolu bir mektup yazarak sıra arkadaşı Kürşad Yücel için Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’den akülü araba isteyen Azra Tarım, Başkan İnci’ye teşekkür ziyaretinde bulundu.

Kütahya’da ilkokul 3. sınıfta okuyan Azra Tarım, Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’ye duygu dolu bir mektup yazarak sıra arkadaşı Kürşad Yücel için akülü araba istemişti. Azra’nın bu isteğine duyarsız kalmayan Başkan İnci hemen Kürşad’a aracı yollamıştı. Aile ve Kürşat’ın sınıf arkadaşları da yardım elini uzatan Başkan İnci’ye bir masa dolusu mektupla teşekkür etmişlerdi.
Azra, mektupla kalmayıp Kütahya’dan Hendek’e gelerek Başkan İnci’ye duyarlılığından ve kendilerini çok mutlu etmesinden dolayı ziyaret edip teşekkür etti.
Kütahya Atatürk İlköğretim Okulu 3-A sınıfı öğrencisi Azra Tarım, Kütahya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Bilgili, Atatürk İlkokulu Müdür Yardımcıları Celalettin Akkaş, Cesarettin Küreci ve dedesi İsmail Yıldız ile birlikte, Kütahya’dan Hendek’e gelerek Başkan İnci’yi ziyaret etti.
Başkan İnci, misafirlerini Bayraktepe’de karşıladı. Azra, sıra arkadaşı Kürşad Yücel’in aküsüz engelli aracıyla okula gelip giderken zorluk yaşadığını ve çok üzüldüğünü belirterek, Başkanı Ali İnci’ye, araç göndererek kendilerini çok duygulandırdığını artık arkadaşının rahatlıkla okula gelebildiğini söyledi. Kürşat’ın yüzünün güldüğünü gördükçe kendisinin de mutlu olduğunu söyleyen Azra, Başkan İnci’ye Kütahya’dan kucak dolusu selam ve sevgileri iletti.
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Azra’nın kendisine göndermiş olduğu mektubu okuyunca çok duygulandığını belirterek, “Bu isteğe duyarsız kalmak mümkün değil. Biz Hendek’te tüm engelleri hep birlikte aştık. Yetmedi İlçe, il hatta yurtdışına kadar yardım eli uzattık. Azra’nın mektubunu alınca da hemen harekete geçtik ve ekibimizi Kütahya’ya gönderdik. Ben Azra’nın arkadaşı için gösterdiği gayretten dolayı kendisini tebrik ediyorum. Kürşat’ın da mutlu olması bizleri de mutlu etti. Unutulmamalıdır ki her insan bir engelli adayıdır” dedi.
Kütahya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Bilgili, Atatürk İlkokulu Müdür Yardımcıları Celalettin Akkaş, Cesarettin Küreci ve dedesi İsmail Yıldız da Başkan İnci’ye duyarlılığından dolayı teşekkür edip Kütahya’ya davet etti.
Başkan İnci, misafirlerine Bayraktepe, Kültürevi, Rölyefler, Selman Dede Mesire Alanı, Hayvanat Bahçesi, Uludere, Gençlik Merkezi, Kapalı Yüzme Havuzu, Çocuk Dünyası, 3D Sinema ve Bowling Salonu’nu gezdirdi.
Azra, çocuk eğlence dünyasında ve bowling salonunda eğlenceli dakikalar geçirdi.
Misafirler Başkan İnci’ye Kütahya hatırası hediyeler verirken, Başkan İnci de misafirlerine çeşitli hediyeler verdi. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com