Kütahyalı Gazeteciler Afyonkarahisar'da

Kütahyalı Gazeteciler Afyonkarahisar'da
Kütahya Gazateciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti ile kentteki bazı basın kuruluşlarını ziyaret etti.

Kütahya Gazateciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti ile kentteki bazı basın kuruluşlarını ziyaret etti.
Başkan İhsan Tunçoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Kamil Uludoğan, Hüseyin Efe, Hasan Demir ile gazeteci Ramazan Doğan'dan oluşan heyet, ilk olarak Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Güzbey'i ziyaret etti. Buradaki ziyarete, bir süre önce Kütahya'da görev yapan Afyonkarahisar Doğa Koruma ve Milli Parklar Bölge Müdürü Mehmet Kuşçu da katıldı.
Burada bir konuşma yapan Başkan İhsan Tunçoğlu, Kütahya ve Afyonkarahisar basınından övgüyle söz etti. Tunçoğlu, "Şimdiye kadar her iki ilimizin basını da yapıcı tenkitlerde kamu kurum ve kuruluşlarına yol gösterici olmuşlardır.Gerek Afyonkarahisar, gerekse Kütahya'daki basın kuruluşlarımız her geçen gün büyüyüp gelişmektedir" dedi.
Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Güzbey de, Kütahyalı meslektaşlarının kendisini ziyaretinden duyduğunu memnuniyeti dile getirdi.
Tunçoğlu, Güzbey ve Bölge Müdürü Mehmet Kuşçu'ya günün anısına üzerinde cemiyetin abmleminin bulunduğu birer seramik tabak hediye etti.
Kütahya heyeti daha sonra bölgenin en çok izlenen televizyonu Kanal 3'ü ziyaret etti. Burada Haber Müdürü Ata Gündüz Kurşun tarafından karşılanan Başkan Tunçoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, daha önce Kütahya'daki basın kuruluşlarında görev yapan Adnan Eski, Feyza Kayar ve Esra Berra Şahin ile de bir araya geldi.
Başkan İhsan Tunçoğlu, Kanal 3 Telvizyonu'nun, bölgedeki büyük bir medya eksikliği giderdiğini belirterek, kanalın yayınlarını kaliteli ve seviyeli bulduğunu ifade etti.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com