“Kütahya'nın bir yıldız il olması için çalışmalarımızı başlatacağız”

“Kütahya'nın bir yıldız il olması için çalışmalarımızı başlatacağız”
AK Parti'den Kütahya Milletvekili seçilen Vural Kavuncu, seçimde kaydedilen başarıyla Tavşanlı'nın projelere ve gelişmeye olan isteğini ortaya koyduğunu bildirdi.

AK Parti'den Kütahya Milletvekili seçilen Vural Kavuncu, seçimde kaydedilen başarıyla Tavşanlı'nın projelere ve gelişmeye olan isteğini ortaya koyduğunu bildirdi.
Kavuncu, yaptığı açıklamada, Tavşanlı'da yaşayanlara desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Birlik ve beraberlik içerisinde ilçe ve ilin gelişmesine yönelik projelere odaklanacaklarını belirten Kavuncu, şunları kaydetti:
''Tavşanlı, 12 Haziran 2011 Genel Seçiminde bu güne kadar gerçekleşen en büyük oranla, yüzde 68 ile tercihini ortaya koymuştur. Türkiye genelinde olduğu gibi Kütahya ve Tavşanlı'da da bu seçimin galibi AK Parti olmuştur. Bizim sevincimizin kimsenin üzüntüsü olmasını istemiyoruz. Bu güne kadar olduğu gibi yine bölgemizle bağlantılarımız, diyaloglarımız sürecek. Telefonumuz, kapımız her zaman oy veren veya vermeyen herkese açık olacaktır. Seçimde kaydedilen bu başarıyla Tavşanlı, projelere ve gelişmeye olan isteğini ortaya koydu. Bu mesajı aldık. Hemen projelerimizle Kütahya'nın bir yıldız il olması için çalışmalarımızı başlatacağız.''
-VURAL KAVUNCU-
Tavşanlı'da 1966 yılında doğan Vural Kavuncu, Bursa Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi (İÜ) Tıp Fakültesini 1988'de bitirerek ''doktor'' unvanını aldı.
Elazığ SSK Hastanesinde zorunlu hizmet görevini yürüttükten sonra 1990- 1994 arasında İÜ Tıp Fakültesinde Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimini tamamlayan Kavuncu, 1994'te Fırat Üniversitesinde göreve başlayarak, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Ana Bilim Dalı kurucu öğretim üyeliği yaptı.
1995'te yardımcı doçent, 1998'de doçent olan Kavuncu, 1999'da ikinci uzmanlığını Tıp Fizyolojisi alanında bitirdi. 2002'de Afyon Kocatepe Üniversitesinde (AKÜ) göreve başlayan Kavuncu, aynı üniversitede 2004'te profesör unvanını elde etti.
2003?2007 arasında Atatürk Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü görevini yürüten Kavuncu, bu süreçte Ana Bilim Dalı Başkanlığı ve Bölüm Başkanlığı gibi çeşitli idari kademelerde bulundu.
Ulusal ve uluslararası dergilerde yayımlanmış 100'ü aşkın makale ve kitap bölümü eseri bulunan Kavuncu, çok sayıda bilimsel konferans, konuşma ve bildiri sundu, televizyon ve radyo programlarına konuşmacı olarak katıldı.
2005- 2010 arasında Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneğinde yönetim kurulu üyeliğini yürüten Prof. Dr. Kavuncu, Romatizma Araştırma ve Savaş Derneği Afyonkarahisar Şubesi Başkanlığı görevini sürdürüyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com