“Kütahya'nın ertelenen rüyalarını gerçekleştireceğiz”

“Kütahya'nın ertelenen rüyalarını gerçekleştireceğiz”
Kütahya'yı 12 Haziran genel seçimlerinde temsil etmek amacıyla Simav'a 19 yıl hizmet eden Fatih Salih Okumuş AK Partiden aday adaylığını açıkladı. Simav'a 19 yıl boyunca Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü olarak hizmet eden Okumuş, aynı zama

Kütahya'yı 12 Haziran genel seçimlerinde temsil etmek amacıyla Simav'a 19 yıl hizmet eden Fatih Salih Okumuş AK Partiden aday adaylığını açıkladı. Simav'a 19 yıl boyunca Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü olarak hizmet eden Okumuş, aynı zaman bölge halkının büyük sevgisini kazandı. Gazetemizi ziyaret eden Okumuş, adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
Genel seçimler hakkında “Seçimlerin, millet iradesinin TBMM'ye yansıması ve en iyi şekilde halkın orada temsil edilmesi için yapılır” diyen Okumuş sözlerine şöyle devam etti: “Kütahya halkını yüce mecliste Adalet ve Kalkınma Partisi saflarında temsil etmeye talip oldum. Ben milletimizin emanetine talip olduğum günden itibaren daima ufku açık, geleceğe bakan, günlük vehimlerden ve kısır çekişmelerden uzak bir Kütahya inşa etmek amacında olacağım, çünkü bu yolun her adımını halkımla el ele, gönül gönüle vererek, aynı aydınlık ufka bakarak ve aynı heyecanı kalplerimizde hissederek, yürümek istiyorum. İnşallah Kütahya'nın ertelenen rüyalarını gerçekleştireceğiz”
Amaçlarının milletin beklentilerini gerçeğe dönüştürmek olduğunu belirten Okumuş, “Biz istiyoruz ki bazı tabakalar değil halk kazansın, Kütahya, gücüne ve potansiyeline layık bir İl olsun. Eğer nasip olurda Milletvekili olursam, günü gelince halkın karşına alnı ak, başı dik ve vicdanı rahat çıkabilmek için hesabımı kılı kırk yararcasına yapacağım. Milletimize karşı dürüst olmaya, ahlaklı olmaya sözünün eri olmaya dikkat edeceğim. Bizler parti teşkilatı olarak dargınlıkları, kırgınlıkları ve geçmişte yaşananları bir kenara bırakarak, herkesi kucaklayarak çalışmalıyız. Halkımızı temsil etmek maksadıyla, aday olan tüm arkadaşlara başarılar diliyorum” sözleriyle açıklamasına son verdi.
FATİH SALİH OKUMUŞ KİMDİR?
Hayatının 19 yılını Simav Tarım Kredi Müdürü olarak geçiren Okumuş, Şu an Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri iştiraki olan Anadolu Süt A.Ş'de üst düzey yöneticilik yapıyor. 2005 yılından beri Simav Süt Üreticileri Birliği başkanlığı yapıyor. Aynı zamanda Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği yönetim kurulu başkan yardımcılığı yapıyor. Fatih Salih Okumuş, evli ve 2 çocuk babası.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com