"Kütahya'nın fahri elçisiyim"

"Kütahya'nın fahri elçisiyim"
Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bundan böyle kendisini Kütahya'nın fahri elçisi olarak gördüğünü ifade etti.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, bundan böyle kendisini Kütahya'nın fahri elçisi olarak gördüğünü ifade etti.
Kütahya Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin daveti üzerine ilimize gelen Başkan Recep Altepe, Kütahya Rumeli Türkleri Derneği'nin davetine katılmaktan onur duyduğunu ifade ettiği konuşmasında, şehrin sanayileşmesi ve yatırımların artırılması konusunda, Kütahya'nın bir elçisi gibi çalışacağını, yatırımcılara ilimizi tavsiye edeceğini açıkladı.
Bursa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, İşadamı İsmail Hakkı Arslan'ın ve Rumelili Yönetici İş Adamları ve Sanayicileri Derneği ( RUMELİSİAD) Başkanı Emir Cemal Beşkardeş'in de katıldığı iftar programında, Kütahya Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin faaliyetleri ve çalışmaları konusunda da fikir alışverişinde bulunuldu.
Organizasyon hakkında gazetemize açıklamalarda bulunan derneğin Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Kaptan, 'Büyüğümüz, hemşehrimiz Sayın Altepe'nin davetimize katılışı, derneğimiz ve Kütahyamız için onurlandırdı. Tecrübelerinden istifade ettik. İlimizin sanayi merkezi haline gelmesi yolunda ve yatırımcıların ilimize yönlendirilmesi konusunda Recep (Altepe) Ağabeyimizin bu sözü, tüm Kütahyalılar'ı da bizim gibi onurlandıracaktır. Bursa ve Kütahya'nın bu kardeşane diyaloğu, daha geniş kapsamlı bir şekilde sürdürülmelidir' şeklinde konuştu.
İftar programında, Dernek Başkanı Fatih Alkış ve yönetim kurulu üyelerinin yanında, Kütahya Milletvekili H.Fehmi Kinay ile İl Genel Meclisi Başkanı Şükrü Nazlı, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nihat Delen, İşadamı İsmet Özotraç da hazır bulundu. (M.Sağıroğlu, A.Gümüşsoy)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com