"Kütahya'nın her noktasına hizmet götürmek için adayım"

"Kütahya'nın her noktasına hizmet götürmek için adayım"
AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevinden AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Kamil Saraçoğlu, dün yaptığı basın toplantısında Kütahya'yı çok iyi tanıdığını ve Kütahya'yı daha ileriye götürmek için milletvekili aday adayı olduğu

AK Parti Kütahya İl Başkanlığı görevinden AK Parti'den milletvekili aday adayı olmak için istifa eden Kamil Saraçoğlu, dün yaptığı basın toplantısında Kütahya'yı çok iyi tanıdığını ve Kütahya'yı daha ileriye götürmek için milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
Kütahya AK Parti İl Başkanlığı binasında partililerin geniş katılımyla basın açıklaması gerçekleştiren Saraçoğlu; ilk, orta ve lise öğrenimini Kütahya'da tamamladığını ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun olduğunu söyledi.
1986'dan beri ticaretle uğraşantığını belirten Kamil Saraçoğlu, evli ve üç çocuk babası olduğunu, lise yıllarında dönemin en önemli öğrenci hareketi olan Milli Türk Talebe Birliği'nde aktif olarak çalıştığını ve birçok yerde İdarecilik görevlerinde de bulunduğunu da ifade etti.
1990 yılından itibaren aktif siyasetin içinde dürüst ve seviyeli bir biçimde halk için mücadele verdiğini kaydeden Saraçoğlu, 2001'de kurulan AK Parti Kütahya il yönetim kurulunda kurucu üye olarak görev aldığını kaydeden Saraçoğlu, AK Parti 1. olağan kongrsinden sonra il başkan yardımcılığı görevin de bulunduğunu ve 2004'deki yerel seçimlerde ise İl Genel Meclisi Üyelik görevini yürüttüğünü ifade etti.


www.akisgazetesi.com

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com