Kütahyaspor'dan Kütahya Gazeteciler Cemiyeti'ne ziyaret

Kütahyaspor'dan Kütahya Gazeteciler Cemiyeti'ne  ziyaret
Kütahyaspor Yönetim Kurulu, Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

Kütahyaspor Yönetim Kurulu, Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.Kulüp Başkanı Ahmet Tekdemir, siyasete yön verenlerin ve Kütahya sevdalılarının desteğine ihtiyaç duyduklarını belirterek hedeflerinin profesyonel lige çıkmak olduğunu söyledi.
Kütahyaspor’un hak ettiği yere çıkacağını kaydeden Tekdemir, yeni oluşan yönetim kurulunun zengin insanlardan ziyade Kütahya aşığı kişilerden oluştuğunu söyledi. Kalplerinin Kütahyaspor ile birlikte attığını dile getiren Tekdemir, “Kulübümüze duyduğumuz sevgi ve inançla bu sene profesyonel liglere çıkmayı istiyoruz. Bunun içinde küsen taraftarlarımızı kazanmak ve küskünlükleri bırakıp ülkülerimiz doğrultusunda şehrimize ve takımımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Kütahya Valiliği'nin 2011 yılı içerisinde tanıtım için 1 milyon 200 bin TL ödediğini öne süren Başkan Tekdemir, bunun yüzde 2’lik dilimi ile bize destek olunsa yapılan tanıtımdan daha iyisini yapacağımıza inanıyorum" diye konuştu.
Kütahya gençliği için mücadele verdiklerini de sözlerine ekleyen Tekdemir, “Her camiyanın içinde çürük elma çıkabilir bu çürük elmalar bütün camiayı lekelememeli” şeklinde konuştu.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kütahyaspor'un şehrin markası olduğunu ve bu markayı büyütmek için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini ifade etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com