"Kütahya'ya hizmetlerim devam edecek"

"Kütahya'ya hizmetlerim devam edecek"
İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı Valiler Kararnamesiyle Kahramanmaraş Valiliğine Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe atanırken, Kütahya Valiliğine ise Ankara Yenimahalle Kaymakamı Kenan Çiftçi'nin atandığı bildirildi. Vali Kocatepe, atama ile ilgili yaptı

İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı Valiler Kararnamesiyle Kahramanmaraş Valiliğine Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe atanırken, Kütahya Valiliğine ise Ankara Yenimahalle Kaymakamı Kenan Çiftçi'nin atandığı bildirildi. Vali Kocatepe, atama ile ilgili yaptığı açıklamada; 'Bu bir bayrak yarışıdır. Ben ülkemin her yerinde görevimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. 4 yıllık Kütahya görevimde Kütahyalılardan çok destek gördüm, Kütahya'ya hizmet etmeye devam edeceğim, bütün hemşerilerime teşekkür ediyorum' dedi.
-VALİ KOCATEPE KÜTAHYA'DA 3 YIL 9 AY GÖREV YAPTI-
İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı Valiler Kararnamesiyle Kahramanmaraş Valiliğine atanan Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe; 1952 yılında Uşak'ta doğdu. 1969 yılında Uşak Lisesini bitirdi. 1973 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. İçişleri Bakanlığı adına burslu okuduğu için 16 Ağustos 1973 tarihinde aynı bakanlık emrinde göreve başladı. Kaymakamlık stajını takiben sırasıyla, Çiçekdağı, Felahiye, Göle, Datça ve Beyşehir Kaymakamlıkları ile Ordu, Aydın illeri Vali Yardımcılıkları ve Ceyhan Kaymakamlığında bulundu. 1995 yılında atandığı Bitlis Valiliği görevini iki yıl yürüttü. Daha sonra Merkez, Şanlıurfa ve Giresun Valiliklerinde bulundu, 07 Mart 2007 tarihli ve 26455 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan Valiler kararnamesiyle Kütahya'ya atanan Vali Kocatepe, 3 yıl 9 aylık görevden sonra ise İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı Valiler Kararnamesiyle Kahramanmaraş Valiliğine atandı.
İçişleri Bakanlığınca açılan 5 aylık İngilizce kursu ve İngiltere'de yabancı dil öğrenimini gören Vali Şükrü Kocatepe evli ve 3 çocuk babası olduğu belirtildi.

'KÜTAHYA'YA HER ZAMAN HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİM'
Kahramanmaraş Valiliğine atanan Kütahya Valisi Kocatepe, makamında kabul ettiği basın mensuplarına, Kütahya'da görev yaptığı yıllar arasında Kütahyalılardan büyük destek gördüğünü ifade etti.
Basın mensuplarına samimi açıklamalarda bulunun Kocatepe, 2007 yılının mart ayında başladığı görevinde 3 yıl 9 ay Kütahya'da görev yaptığını da anımsattı.
Kocatepe, bu sürede kendisine destek olan Kütahyalılara teşekkür ederek, şöyle konuştu:
''Görevimde bulunduğum süre içerisinde halkımızdan büyük destek gördüm. Mesai arkadaşlarımızla uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Kütahya çok güzel, gelişme yolunda ilerleyen bir ilimiz. Görev yaptığım sürede hiçbir sıkıntı yaşamadım. Özellikle eğitim alanında hayırsever kişi ve kurumlar, eğitim kurumları inşaatları konusunda büyük destek verdi. Gerek il merkezimizde gerekse ilçelerimizde eğitime katkı veren hayırseverlerimize teşekkür ederim. Mülki idare amirliği bir bayrak yarışıdır. Görevimden ayrılsam da her zaman Kütahya'nın hizmetinde olacağım. Benden sonra gelecek arkadaşımızın da Kütahya'mız için azimle çalışacağına inanıyorum.'' şeklinde ifadeler kullandı.

-KENAN ÇİFTÇİ'NİN İLK VALİLİK DENEYİMİ KÜTAHYA-
Ankara'da Yeni Mahalle Kaymakamı olarak görev yapan ve İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı Valiler Kararnamesiyle Kütahya Valiliğine atanan Kenan Çiftçi'nin 21 Ağustos 2009 tarihinde Yeni Mahalle kaymakamı olarak Ankara'da göreve başaldığı öğrenildi.
Kütahya Valiliğine atanan Vali Kenan Çiftçi, sırasıyla; Pozantı, Çat, Eskipazar, Ardeşen, Bismil, Akşehir ve son olarak Ankara Yenimahalle kaymakamlığı görevini yaptıktan sonra İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı Valiler Kararnamesiyle Kütahya Valiliğine atandığı bildirildi.
-VALİ KENAN ÇİFTÇİ SEMİNER UZMANI-
Vali Kenan Çiftçi'nin kaymakamlık görevi yaptığı sırasında çeşitli konular üzerinde seminerler verdiği de ifade edilidi.
Vali Kenan Çiftçi tarafından; Şehirlerin Pazarlanması, Aile İçi İletişim, Stres Yönetimi, Benchmarkıng (Eğitim Uygulamaları), Vali ve Kaymakamlar Halkla İlişkiler ve Çözüm Önerileri, Sürekli Gelişim İçin Eğitim, Neigbour Hood Safty (Komşu Güvenliği, Emniyet ve Jandarma Uygulamaları) gibi konular üzerine seminer verdiği de öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com