Kütahya'ya yatırım fırsatları Berlin'de de anlatıldı

Kütahya'ya yatırım fırsatları Berlin'de de anlatıldı
Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Almanya'nın Berlin şehrinde düzenlenen Uluslararası ITB Berlin 2012 Turizm Fuarı'na

Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Almanya'nın Berlin şehrinde düzenlenen Uluslararası ITB Berlin 2012 Turizm Fuarı'na katılan yatırımcıları Kütahya'ya davet etti.
7-11 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası ITB Berlin 2012 Turizm Fuarı'nda Kütahya'nın tarihi, kültürel ve termal değerleri tanıtıldı.Kütahya Valisi Kenan Çiftçi tarafından, Türk-Berlin İşadamları Derneğince düzenlenen toplantıda Kütahya’ya yatırım yapabilecek yatırımcılara, yatırım fırsatları konusunda bilgiler verildi.
Vali Kenan Çiftçi katıldığı toplantıların dışında, fuar süresince çeşitli tur operatörleri ve seyahat acenteleri ile Kütahya’nın turizm potansiyeli, fırsatları ve yatırım imkanları hakkında birebir görüşmeler yapıldı.
Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Berlin Büyük Elçisi Hüseyin Avni Karslıoğlu, bürokratlar ve çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilen standın tanıtımına Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, Belediye Başkanı Mustafa İça, İl Kültür ve Turizm Müdürü Zülkarni Yeldemez ve Zafer Kalkınma Ajansı Kütahya Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Kutlu Eser katıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com