“Kütahya'ya zararım dokunacaksa Allah vekilliği nasip etmesin”

“Kütahya'ya zararım dokunacaksa  Allah vekilliği nasip etmesin”
Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği'ne bir ziyarette bulunan AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı İsmet Duman, yapamayacağı sözleri vermeyeceğini belirterek:''Eğer benim Kütahya'ya zararım dokunacaksa Allah bana vekil

Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği'ne bir ziyarette bulunan AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı İsmet Duman, yapamayacağı sözleri vermeyeceğini belirterek:''Eğer benim Kütahya'ya zararım dokunacaksa Allah bana vekilliği nasip etmesin. Ankara'nın içini dışını çok iyi biliyorum''dedi.
AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı İsmet Duman, Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği'ne bir ziyarette bulundu. KÜTESOB Başkanı İbrahim Yiğit ile birlikte Madeni Eşya Sanatkârları Esnaf Odası Başkanı Mehmet Eğret ve Fırıncılar ve Büfeciler Esnaf Odası Başkanı Murat Duran'ın hazır bulunduğu ziyarette konuşan AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı İsmet Duman toplum yararına sıra dışı olmayı sevdiğini, yapılmayan ama makul olan işleri yapmaktan büyük keyif aldığını söyledi. Duman: ''Ben kişilik olarak sıra dışı olmayı çok seviyorum. Ancak sıra dışı olmayı toplum yararına ve makul işler anlamında seviyorum. Fıtratımdaki insanlar yararına sıra dışı olmak küçüklüğümden beri var. Allah bizlere Kütahya'nın vekilliğini nasip ederse yine memleketim için makul olan sıra dışı işleri yapmak için çalışacağım.''dedi. KÜTESOB Başkanı İbrahim Yiğit ise artık esnafların üzülmesini istemediklerini belirterek: ''Esnafımız yıllardır bir şekilde hep üzülen taraf oluyor. Artık esnafımızın üzülmesini istemiyoruz. Biz Kütahya Esnaf ve Sanatkârları Odaları Birliği olarak Esnaf Odası Başkanlarımızla her ay düzenli olarak toplanıyor ve sorunlarımızla ilgili fikir alış verişinde bulunuyoruz. Ancak görünen o ki sorunlar çözülmüş değil. Ya biz sorunları ilgililere yanlış anlatıyoruz, ya da ilgililer bizim sorunlarımıza çözüm üretmiyor. Özellikle yerel anlamdaki sorunlarımızın çözülmesini istiyoruz. Ankara'ya da severek seçip gönderdiğimiz insanların bizleri unutmasını istemiyoruz. En azından sorunlarımız çözülmese bile sorularımızın yerinde ve zamanında dinlenmesini istiyoruz.''dedi. AK Parti Kütahya Milletvekili aday adayı İsmet Duman Ankara'yı ve bürokrasideki işleyiş tarzını çok iyi bildiğini belirterek: ''22 yıldır Ulaştırma Bakanlığına bağlı T.C. Devlet Demiryolları Genel Müdürlüğü bünyesinde çalışıyorum. En son Genel Müdür yardımcısı iken istifa edip, Kütahya'ya hizmet aşkıyla Milletvekili aday adayı oldum. Eğer benim Kütahya'ya zararım dokunacaksa Allah bana vekilliği nasip etmesin. Ankara'nın içini dışını çok iyi biliyorum. Genel Müdür yardımcısı olarak gitmediğim ülke kalmadı. 22 yıldır memleketimden uzakta yaşıyor olsam da Kütahya dan hiç kopmadım. Gerek ulaştırma ile ilgili gerekse görevim dışındaki her konuda bana baş vuran hemşerilerimin işlerini hep çözmeye çalıştım. Hiç kimseye bir ayrım yapmadan hangi kurumda işi varsa çözmek için çaba gösterdim. Kısacası ben zaten Ankara'da bir Kütahya Milletvekili gibi çalışıyordum. Ankara tecrübemle hizmetin çözüm noktası konusunda ev sahibi olduğumu rahatlıkla söyleyebilirim. Yapamayacağım sözleri de vermek benim fıtratımda yok.''dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com