“Kütahya'yı her platformda tanıtacağız”

“Kütahya'yı her platformda tanıtacağız”
Ege ve Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Federasyonu (EGAFED) Başkan Vekili ve Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı Volkan Turgut, yaptığı açıklamda EGAFED toplantılarının Kütahya açısından olumlu geçitğini ifade ederek;"EGAFED toplantılarında

Ege ve Akdeniz Bölgesi Genç İşadamları Federasyonu (EGAFED) Başkan Vekili ve Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Başkanı Volkan Turgut, yaptığı açıklamda EGAFED toplantılarının Kütahya açısından olumlu geçitğini ifade ederek;'EGAFED toplantılarında kaydedilen olumlu gelişmeler bölgemize yansıyacak. Genç işadamlarının bulunduğu her platformda KÜGİAD olarak etkin olmaya devam ediyoruz' dedi.
Volkan Turgut, yaptığı yazılı açıklamada, Kütahya'yı özellikle iş dünyasının bir araya geldiği organizasyonlarda ve toplantılarda başarıyla temsil etttiklerini, geçen haftalarda Isparta ve Didim Genç İşadamları Derneklerinin ev sahipliğinde yapılan toplantılara katıldıklarını belirtti.
Her ay bir derneğin ev sahipliğinde yapılan toplantılara katılmaya özen göstererek, Kütahya'nın adının duyurulmasına her platformda çaba gösterdiklerini ifade eden Turgut, şunları kaydetti:
''Isparta ve Didim'de yapılan toplantılarda iş dünyası ve ekonomi ile ilgili değerlendirmeler yapıldı. EGAFED toplantılarında kaydedilen olumlu gelişmeler bölgemize yansıyacak. Genç işadamlarının bulunduğu her platformda KÜGİAD olarak etkin olmaya devam ediyoruz. Her ay düzenli aralıklarla yapılan EGAFED Yönetim Kurulu toplantılarında iş dünyası ve ekonomi ile ilgili önemli değerlendirmeler yapılıyor. Bu toplantılarda ortak sorunlara çözüm arıyoruz. Yaşanan olumlu gelişmelerin bölgemize yansıması için her türlü çalışmayı yapıyoruz. Diğer taraftan da ilimizi temsil etmeye ve tanıtımını yapmaya devam ediyoruz.''
KÜGİAD Başkanı ve aynı zamanda EGAFED Başkan Vekili A.Volkan Turgut'un yanı sıra toplantılara KÜGİAD Yöneticilerinden H.Mithat Delen, Mustafa Aktaş ve Erol Akdemir de katılanlar arasındaydı.
TURGUT: 'MEHMET URHAN'I ZİYARET ETMEYİ BİR BORÇ BİLDİK'
Turgut, toplantı için gittikleri Isparta'da eski Vakıfbank Kütahya Şube Müdürü Mehmet Urhan'ı ziyaret ettiklerini anımsatarak, şöyle devam etti:
''Kütahya'da uzun yıllar Vakıfbank Kütahya Şube Müdürlüğü görevini başarıyla sürdüren ve çalışmaları ile iş dünyasında takdir edilen Mehmet Urhan, bilindiği gibi bir süre önce Vakıfbank Isparta Şube Müdürlüğüne atanmıştı. Isparta'daki toplantı sonrası Urhan ile bir araya gelerek hasret giderdik. Ziyaret anısı olarak Urhan'a bir fincan takımı hediye ettik.''
Mehmet Urhan'a makamında yapılan ziyarete KÜGİAD Başkanı A.Volkan Turgut'un yanı sıra dernek yöneticileri H.Mithat Delen, Mustafa Aktaş ve Erol Akdemir de katılanlar arasındaydı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com