Kutso Meclisi Toplandı

Kutso Meclisi Toplandı
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KUTSO) Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Nihat Delen başkanlığında, KUTSO Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KUTSO) Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Nihat Delen başkanlığında, KUTSO Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirildi.
KUTSO’ya yeni kayıt olan üyelerle bir araya gelinen akşam yemeği sonrasında, Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve Meclis Başkanı Nihat Delen tarafından yeni üyelere üyelik levhaları takdim edildi.
KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, takdimlerin ardından üyelere şunları söyledi: "Sizler hem Kütahya’ya hem de ülkemize yeni kazanımlar getirecek üyelerimizsiniz. Yeni üyelerimizi burada, aramızda görmek ve varlıklarından haberdar olmak da amaçlarımızdan birisi, gelenlere teşekkür ediyorum. Bundan sonra, hem kendinize, hem de odamıza katacağınız başarıları görmeyi isteriz. Odamız her zaman yanınızdadır ve destek için hazırdır. Odamızın varoluş amaçlarından birisi, sizin için gayret göstermek ve sizlere destek vermektir. İyi ki aramıza katıldınız, iyi ki ekonomiye katıldınız. Allah kolaylık versin."
Toplantıya, 1951-1960 dönemi KUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kesen ve Kütahya Halk Sağlığı Müdürlüğü Diyetisyeni Aylin Sayan konuk oldu. Mehmet Kesen, anılarını, Aylin Sayan ise, Obezite ve Sağlıklı Beslenme konulu sunumunu hazirunla paylaştı.
Konukların KUTSO meclisine hitabının ardından, meclis toplantısının olağan gündem maddelerinde yer alan, Ekim ayına dair toplantı tutanağı, aylık mizan ve yönetim kurulu faaliyet raporu sunularak, gündem maddelerinde yer alan diğer konular müzakere edildi.
Son günlerde Kütahya’nın gündeminde önemli bir yer tutan Seyitömer Termik Santrali'nin özelleştirilmesi konusunda, Kütahya Milletvekili Hasan Fehmi Kinay tarafından iletilen çok ortaklı şirket kurulması ile ilgili rapor hakkında bilgi verildi.
'Meclisten bir ses' gündem maddesinde 'Aşağı çarşı' konusunda sunum yapan Meclis üyesi Mustafa Kızıklıoğlu’na, Meclis Başkanı Nihat Delen tarafından, taş çiniden plaket takdim edildi.

Kaynak: İHA

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com