KÜTSO Yönetim Kurulunu ziyaret

KÜTSO Yönetim Kurulunu ziyaret
Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kütahya Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kütahya Defterdarı Mehmet Saygı ve beraberindeki heyet, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KÜTSO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Defterdar Mehmet Saygı, Defterdar Yardımcısı Selahattin Turgut, 30 Ağustos Vergi Dairesi Müdürü Ferhat Zan, Çinili Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Yağcı, Milli Emlak Müdürü Ercan Çiçek, Personel Müdürü Lütfü Karaavcı, Muhasebe Müdürü Sevim Taşdelen'in katıldığı ziyarette, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Yönetim Kurulu Başkan Vekili İsmet Özotraç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Öncel, Yönetim Kurulu Üyeleri, Enver Özer, Ahmet Bağırgan, Salih Çetiner, Aysel Yükselener, Mehmet Atakan hazır bulundu.
Kütahya Defterdarı Mehmet Saygı, kamu hizmetlerinin halka daha süratli bir şekilde sunulabilmesi için vergilerin mutlaka zamanında ödenmesi gerektiğini söyledi. Bu yıl 22.'ncisi kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında, mükelleflerin işyerlerinde ziyaret edildiğini, aksaklık bulunan noktaların kendilerine bildirilmesini istediklerini, bu aksaklıkları gidermek için düzeltmeler yapacaklarını ilettiklerini ifade etti.
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, vergi haftası ile ilgili kutlama dileklerini ifade ederek, mükelleflere davranışlarından dolayı teşekkür etti. Firmaların en çok dikkat etmesi gereken noktanın kurumsallaşma olduğunu belirten Nafi Güral, işletmelerin kendi çıkarlarını fark etmeleri gerektiğini, bireysel niteliklerin ortaya çıkarak bunların birlikteliğe dönüşmesi gerektiğini, Türkiye'deki küçük işletmelerin orta ölçekli işletmeler haline gelmesi gerektiğini söyledi. Türkiye'nin 2023 yılında dünyanın 10 büyük ekonomisinden biri olacağını belirterek, “Bütün mesele bunun olabileceğine inanmaktır, tüm çevrenin bunu desteklemesi lazım” dedi.
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral başkanlığındaki KÜTSO yönetim kurulu ise bir sonraki gün Kütahya Defterdarı Mehmet Saygı'ya iade-i ziyarette bulundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com