KUTSO'da yılın ilk meclis toplantısı

KUTSO'da yılın ilk meclis toplantısı
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Ocak ayı olağan meclis toplantısı, KUTSO sosyaltesisi Âlâ Restoran’da gerçekleştirilen akşam yemeğinin ardından, Meclis Başkanı İsmet Özotraç başkanlığında, KUTSO Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.
KUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri, meslek komite başkanları, kadın ve genç girişimciler kurulları başkanları ve üyelerinin katılımında gerçekleştirilen toplantı öncesinde, KUTSO’ya yeni kayıt olan üyelere, Meclis Başkanı İsmet Özotraç ve Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral tarafından üyelik beratları takdim edildi. 
 
KUTSO Meclis toplantısına konuk olan Kütahya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İhsan Tunçoğlu, haziruna hitap ederek, basın faaliyetleri, yerel basının önemi ve etkinliği konusunda görüşlerini paylaştı. Her yıl 10 Ocak tarihinde kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla KUTSO Meclis toplantısına konuk olan Tunçoğlu’na konuşmasının ardından, KUTSO’nun eğitim ve kültür hizmeti olarak yayınlanan “Kütahya Sanatçıları” eseri, günün anısına takdim edildi. 
 
Tunçoğlu’nun haziruna hitabının ardından, KUTSO Ocak ayı Meclis toplantısının olağan gündem maddelerinde yer alan, Aralık ayına dair toplantı tutanağı ile kararlar, aylık mizan, azami fiyat tarifesi, müzakere edilerek onaylandı. Yönetim kurulu aylık faaliyet raporu sunuldu. 
 
TBMM Kütahya Milletvekili ve Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Belediye Başkan Adayı Prof.Dr.Alim Işık, KUTSO meclis toplantısına katılarak, Kütahya’nın sosyal ve ekonomik yapısını değerlendirdi. Şehrin sosyal ve ekonomik açıdan geliştirilmesine yönelik projelerini ve çözüm önerilerini paylaştı. 
 
Meclisten Bir Ses bölümünde KUTSO Meclis Üyesi Mehmet Yaylıoğlu, yerel basının ilimizdeki durumu ile çalışmaları konusundaki değerlendirmelerini hazirunla paylaştı. İş dünyası ve siyaset dünyası temsilcilerinin yerel gazetelere abone olarak ve reklam vererek desteklemesi gerektiğinin altını çizen Yaylıoğlu’na günün anısına “Kütahya Sanatçıları” eseri, takdim edildi. 
 
Kurum ve kuruluşlardaki KUTSO temsilcilerinden bilgi sunumu gündem maddesinde; TOBB Kütahya Kadın Girişimciler İl Kurulu İcra Komitesi Başkanı Sevim Güral Olgun, kurulun faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgi verdi. 
 
Konuşmaların ve gündem maddelerinin tamamlandığı KUTSO Ocak ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı İsmet Özotraç tarafından kapatıldı. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com