KÜTSO'nun aralık ayı toplantısı

KÜTSO'nun aralık ayı toplantısı
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KÜTSO) Aralık ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Nihat Delen başkanlığında Can Çini Cafe Restaurant'ta gerçekleştirildi.

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası'nın (KÜTSO) Aralık ayı Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Nihat Delen başkanlığında Can Çini Cafe Restaurant'ta gerçekleştirildi.
Toplantıya, 'Ekonomide ve Bankacılıkta Güncel Konular' hakkında düşüncelerini paylaşmak üzere, Türkiye Bankalar Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Ekrem Keskin de katıldı.
Toplantıda bir konuşma yapan Keskin, 2009 yılının son derece sıkıntılı geçtiğini ifade ederek, 2009 yılını baz alarak ileriye dönük projeksiyonlar, bankacılık sektörünü, tüm dünya da yaşanan finansal sıkıntılarla ilgili, ülkelerin aldıkları önlemler ve gelecekteki finansal sektörün durumuna ilişkin kendi öngörülerini aktardı.
Toplantı devamında ise Kasım ayı meclis toplantı tutanağı ve Kasım ayı mizanı ile 2010 yılı gelir-gider bütçesi, hizmet tarifeleri, kaydiye ve yıllık aidat tarifeleri onaylandıktan sonra, Kasım ayı yönetim kurulu faaliyet raporu okundu.
Daha sonra meclis üyesi Hasan Ertan'ın kendi hazırladığı 'Kütahya'da zaman ve düşünce' konulu sunumunu anlatıldı.
Yönetim Kurulu üyesi Enver Özer söz alarak, kentin eğitimi hakkında hazırladığı sunumu ile Kütahya da okul, öğrenci sayıları, Mesleki ve Teknik Eğitim'deki durum, okul başarı oranlarına ilişkin çevre illerle Kütahya ilini kıyaslamasını yaptı.
Meclis Başkanı Nihat Delen tarafından kürsüye davet edilen Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral'da, Türkiye'de ve dünyadaki gelişmelere ilişkin görüşlerini paylaştı. Güral, gelişmeler karşısında reel sektörün nasıl davranması gerektiğine dair fikirleri, izlenimleri ve 2010 yılı beklentilerini anlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com