Kuvvetli Yağış Uyarısı!

Kuvvetli Yağış Uyarısı!
Rize, Artvin ve Ardahan ile öğle saatlerinde İstanbul ve Bandırma çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nce yapılan son değerlendirmelere göre, Rize, Artvin ve Ardahan ile öğle saatlerinde İstanbul ve Bandırma çevrelerinin yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların, İstanbul, Rize, Hopa ve Bandırma çevrelerinde yağmur, Artvin ve Ardahan çevrelerinde kar şeklinde olması bekleniyor. Bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis hadisesi görülecek.

Hava sıcaklığında ülke genelinde önemli bir değişiklik beklenmiyor.

Rüzgar genellikle kuzey ve kuzeydoğu, Orta ve Doğu Karadeniz kıyılarında batı ve kuzeybatı yönlerden hafif, arasıra orta kuvvette esecek.

-BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-

Bazı illerde bugün hava durumu ve sıcaklık değerleri şöyle olacak:

İstanbul: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinde hafif yağmurlu (11)

Ankara: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor. (6)

İzmir: Az bulutlu ve açık (14)

Adana: Az bulutlu ve açık (20)

Antalya: Az bulutlu ve açık (19)

Samsun: Parçalı ve çok bulutlu (10)

Van: Az bulutlu ve açık geçecek. İl genelinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı bekleniyor. (4)

Erzurum: Parçalı ve az bulutlu geçecek. İl genelinde kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah saatlerinde yer yer sis bekleniyor. (-3)

Diyarbakır: Az bulutlu ve açık geçecek. Kuzey kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah saatlerinde yer yer sis bekleniyor. (9)

-BÖLGELERDE HAVA DURUMU-

Yapılan son değerlendirmelere göre bugün bölgelerde hava durumu şöyle olacak:

MARMARA: Parçalı, kuzey kesimleri çok bulutlu, öğle saatlerinde İstanbul ve Bandırma çevrelerinin hafif yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. Güney ve doğusunda sabah saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

EGE: Az bulutlu ve açık, iç kesimleri parçalı bulutlu geçecek. Bölgenin iç kesimlerinde, bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

AKDENİZ: Az bulutlu ve açık geçecek. Bölgenin iç kesimlerinde, bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

İÇ ANADOLU: Parçalı ve az bulutlu geçecek. Bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde bölge genelinde buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

BATI KARADENİZ: Parçalı kıyıları çok bulutlu geçecek. Bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah saatlerinde yer yer sis bekleniyor.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ: Parçalı ve çok bulutlu, Rize ve Artvin çevreleri yağışlı geçecek. Yağışların; Rize ve Hopa çevrelerinde yağmur, Artvin çevrelerinde kar şeklinde olması bekleniyor. Bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde bölgenin iç kesimlerinde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

DOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık, kuzey kesimleri parçalı ve çok bulutlu, Ardahan çevreleri kar yağışlı geçecek. Bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde, doğusunda kuvvetli olmak üzere buzlanma ve don olayı ile birlikte yer yer sis bekleniyor.

GÜNEYDOĞU ANADOLU: Az bulutlu ve açık geçecek. Bu gece ve yarın (Pazartesi) sabah saatlerinde bölgenin kuzeyinde hafif buzlanma ve don olayı ile birlikte sabah saatlerinde yer yer sis bekleniyor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • YGS'de ek süre bugün son15 Ocak 2012 Pazar 10:57
 • 1 milyon 800 bin kişiye uyarı15 Ocak 2012 Pazar 10:48
 • Karayoluna ilginç kavşak15 Ocak 2012 Pazar 10:43
 • İsrail'in ABD'yi deli eden planı15 Ocak 2012 Pazar 10:40
 • Suriye'de genel af15 Ocak 2012 Pazar 10:37
 • Cinnet geçirip ailesini katletti15 Ocak 2012 Pazar 10:13
 • Önce kaptan terketti15 Ocak 2012 Pazar 10:07
 • Tartışılan oyun sahnede15 Ocak 2012 Pazar 09:57
 • Başkent'te kar devam edecek15 Ocak 2012 Pazar 09:48
 • Domuz gribi geri döndü15 Ocak 2012 Pazar 09:37
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com