Kuytuda Sekse Bu Kez Çete Baskını!

Kuytuda Sekse Bu Kez Çete Baskını!
Mesire yerlerinde uygunsuz vaziyetteki çiftlere baskın yaptılar. Polis pozu takınarak karakola götürmeme karşılığında para aldılar.

Her mekanın her sektörün çetesini üretmede dünya rekoru kıracağız. Şimdi de mesire yeri çetesi ortaya çıkarıldı. Uygunsuz vaziyetteki çiftlere kendilerini polis olarak tanıttıktan sonra, serbest bırakma karşılığı para alan 3 kişi yakalandı.

Adana'da bir ihbarı değerlendiren jandarma ekipleri, Çukurova ve Sarıçam ilçeleri ile Çatalan Baraj Gölü ve Menekşe köyü mevkilerindeki mesire alanlarında çiftlere, sahte kimlik göstererek kendilerini polis olarak tanıtan, telsiz kullanarak uygunsuz vaziyetteki kişileri yakaladıklarını bildirdikleri izlenimi veren Fatih A., Mehmet M. ve Hacı Ö.'yü yakaladı.

50-100 VER KAPATALIM

Zanlıların mesire yerlerine giden çiftleri bir süre gözetledikleri, daha sonra yanlarına giderek karakola götürüp haklarında işlem yaparak rezil edeceklerini söyleyip para aldıkları belirtildi.

Zanlıların söz konusu kişilerden 50-100 lira istedikleri, vermeyenleri giysilerini almakla tehdit ettikleri öğrenildi. Suç örgütünün elebaşı Fatih A.'nın 1979'dan bu yana geçimini bu şekilde sağladığı, aynı suçtan 6 yıl hapis cezası alıp, 3 yıl cezaevinde yattıktan sonra afla çıktığı öğrenildi. Mehmet M.'nin 1985'ten bu yana bu organizasyonda yer aldığı, Hacı Ö.'nün zanlıları aracıyla ormanlık alana götürüp getirdiği belirtildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com