Kuyu faciası: 2 ölü

Kuyu faciası: 2 ölü
Eskişehir'de alev aldığı için su kuyusuna attıkları piknik tüpünü almak isteyen baba ve oğlu, metan gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.

 Eskişehir'de alev aldığı için su kuyusuna attıkları piknik tüpünü almak isteyen baba ve oğlu, metan gazından zehirlenerek hayatını kaybetti. Eskişehir'de alev aldığı için su kuyusuna attıkları piknik tüpünü almak isteyen baba ve oğlu, metan gazından zehirlenerek hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre, Sazova Mahallesi Halim Sokak'ta ikamet eden Şaban Yılmaz (60) ile oğlu Kemal Yılmaz (34), gece evde yaktıkları piknik tüpü bir anda parlayarak yanmaya başlayınca ne yapacaklarını şaşırdı. Baba Yılmaz, yanan tüpü bahçedeki su kuyusuna attı. Sabah kalkan baba ve oğlu, kuyuya attıkları piknik tüpünü almak istedi. Kuyuya inen babasının uzun süre çıkmamasından şüphelenen oğlu Kemal Yılmaz da kuyuya indi. Ancak baba ve oğlu kuyuda biriken gazdan zehirlenerek hayatını kaybetti.
Yakınlarının haber vermesi üzerine olay yerine gelen Büyükşehir Belediyesi itfaiye ve sivil savunma ekipleri, baba ve oğlunun cesetlerini kuyudan çıkardı. Cesetler otopsi yapılmak üzere Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırılırken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com