Kuyudan Başsız ve Kolsuz Ceset Çıkarıldı!

Kuyudan Başsız ve Kolsuz Ceset Çıkarıldı!
Kullanılmayan bir kuyudan başı ile sol kolu olmayan bir ceset çıktı..

Maltepe'de kullanılmayan bir su kuyusundan başı ile sol kolu kesilmiş bir ceset çıktı. Bir kadını ait olduğu tahmin edilen cesedin kimlik tespiti için kayıp ve evden kaçan kızlar mercek altına alındı.

TİNERCİLER GÖRDÜ
Maltepe Cevizli Mahallesi Pirireis Caddesi üzerinde bulanan ve çok sayıda metruk binanın yer aldığı arazideki kuyuda, burada kalan madde bağımlısı gençler çürümeye başlamış bir ceset olduğunu gördü. Sabah 07.00 sıralarında gelen ihbar üzerine adrese giden polis, cesedi çıkartmak için itfaiye ile belediye ekiplerinden yardım istedi. Yaklaşık yarım saat süren çalışmalar sonucunda ceset kuyudan çıkarıldı.

BAŞI VE SOL KOLU KESİLMİŞ
Ayak bileklerinin ince olmasından bir kadına ait olduğu tahmin edilen cesedin başı ile sol kolunun kesildği görüldü. Bunun üzerine kuyudaki su vidanjörle boşaltılarak, baş ve kol araması yapıldı. Anca bir sonuç alınamadı.

KAYIP KIZLAR ARAŞTIRILACAK
Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Morguna kaldırılan cesedin kimlik tespiti henüz yapılamazken polis, kurbanın başka bir yerde öldürüldükten sonra kuyuya atılmış olduğunu bildirdi. Cesedin kimlik tespiti için polis kayıp ya da evden kaçan genç kızlarla ilgili araştırma başlatılırken töre cinayeti olma ihtimali de gözönüne alınıyor.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com