Kuzey Ege Kalkınma Ajansı Uşak'ta yapılacak

Kuzey Ege Kalkınma Ajansı Uşak'ta yapılacak
Merkezi Kütahya'da bulunan ve bu ilin yanı sıra Afyonkarahisar, Manisa, Uşak illerini kapsayan Kuzey Ege Kalkınma Ajansı'nın (KEKA) 2010 yılı 7'nci yönetim kurulu toplantısı, yarın Uşak'ta yapılacak.

KÜTAHYA - Merkezi Kütahya'da bulunan ve bu ilin yanı sıra Afyonkarahisar, Manisa, Uşak illerini kapsayan Kuzey Ege Kalkınma Ajansı'nın (KEKA) 2010 yılı 7'nci yönetim kurulu toplantısı, yarın Uşak'ta yapılacak.
Kütahya Valiliğinden yapılan yazılı açıklamaya göre, KEKA Yönetim Kurulu Başkanı ve Manisa Valisi Celalettin Güvenç başkanlığındaki toplantı, Uşak Öğretmenevi'nde saat 18.00'de başlayacak.
10 gündem maddesinin görüşüleceği toplantıda, genel sekreterin belirlenmesi, Destek Birim Başkanlığında serbest muhasebeci belgeli bir personelin istihdam edilmesi, 2010 Temmuz ayı Gelir-Gider Cetveli, Ajans katılım payları görüşülerek, uzman İskender Cem Leblebici tarafından ''Bölge Planı'', uzman Naci Bahadır Şanver tarafından ise ''Destek Yönetim Sistemi'' konulu sunumlar yapılacak.
Toplantıya, ajans ortağı dört ilin valileri, belediye, il genel meclisleri, ticaret ve sanayi odalarının başkanları katılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com