Lazio zorladı! Aysal 18 milyon dedi

Lazio zorladı! Aysal 18 milyon dedi
Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Lazio'nun tekliflerini bir bir geri çeviriyor. Aysal'ın Burak için istediği en düşük bedel ise 18 milyon euro...
Lazio, Burak Yılmaz için 148.5 milyon Euro değerindeki kadrosunu Galatasaray’ın emrine sundu, ancak Cimbom takas formülüne ‘hayır’ dedi. İtalyan kulübünün Burak inadı bitmek bilmiyor. Mavi beyazlılar, son olarak G.Saray’ın kapısını yeni bir formülle çaldı ve bu transferi değiş-tokuş yolu ile gerçekleştirmeyi önerdi. İtalyan ekibi, Burak’a karşılık sarı kırmızılılara hangi futbolcusunu isterse verebileceğini iletti.
 
EĞER BURAK DA GİTMEK İSTERSE...
 
Ancak bu taktik de işe yaramadı. G.Saray Başkanı Ünal Aysal, Fatih Terim’in de bu konuda görüşünü aldıktan sonra İtalyanlara “Teklifinizle ilgilenmiyoruz” yanıtını verdi. Lazio Başkanı Caludio Lotito’nun, golcü futbolcuyu kadrosuna katmak için kesenin ağzını bir hayli açması gerekiyor. Çünkü Aysal ile G.Saray Yönetimi, ‘mantıklı bir seviye’ diyerek belirledikleri 18 milyon Euro ve golcü oyuncunun da gitmek istemesi halinde İtalyanlar’la görüşme masasına oturacak.
 
ŞİMDİ NE YAPACAKLAR?
 
Aksi takdirde Burak için gelen tekliflere olumsuz yanıt verilmeye devam edilecek. İlk önerisi 300 bin Euro kiralama bedeli ve 8.7 milyon Euro satın alma opsiyonu olan Lazio, G.Saray’ın buna düşünmeden ‘hayır’ demesi üzerine önce 9.5 milyon Euro’ya, daha sonra da 11 milyon Euro’ya çıkmıştı. Ancak, sarı kırmızılıların sırası ile bu 3 teklif için de “Burak’ın ederi asla bu değil” demesi üzerine yeni arayışlara yönelen Çizme ekibinin, şimdi nasıl bir yola gireceği merakla bekleniyor.
 
KONTENJANI BİLE AÇILDI
 
Burak Yılmaz’ı mutlak kadrosuna katmak isteyen Lazio, yabancı kontenjanını Türk futbolcuya ayırmak için Nijeryalı Seri Adeleke’yi, İsviçre’nin Biel takımına gönderdi. Başkan Claudio Lotito da “Eninde sonunda bir orta rakamı bulup bu transferi gerçekleştireceğiz” diyerek iddialı konuştu. (SBK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com