Libya'da Bir Türk İşçi Daha Öldü!

Libya'da Bir Türk İşçi Daha Öldü!
Kırşehir'den Libya'ya işçi olarak giden Şaban Durmuş adlı Soğuk demir ustası tahliye edilmeyi beklerken kalp krizi geçirip öldü...

Binden fazla kişinin öldüğü Libya'da yaşanan gerilim beraberinde stresi de artırınca bir Türk işçi bu yüksek tansiyona dayanamayarak kalp krizi geçirdi. İki hafta önce Libya'ya giden Şaban Durmuş, feribot beklerken canından oldu.

Soğuk demir ustası olan Şaban Durmuş'un ölüm haberini alan Kaman'daki ailesi gözyaşlarına boğuldu. Eve gelen Kaman kaymakamı Mustafa Çiftçi ve ilçe müftüsü acı haberi aileye verdi. Şaban Durmuş'un bir yıldan beri yurt dışında çalışmaya gittiğini kaydeden ailesi, “Daha önce Çeçenistan'a ve başka ülkelere de gitti. Sadece belinden ağrısı vardı. Para kazanmak için gittiği Libya da hayatını kaybetti.” dediler.

İki hafta önce Libya'ya giden Şaban Durmuş'un eşi Sevim Durmuş,”İki gün önce telefonda görüştük. Sağlık durumunun iyi olduğunu ve feribot beklediğini söyledi. Daha sonra haber alamadık.”şeklinde konuştu.

Haberi alan yakınları cenaze evine gelmeye başladı.Cenazenin nerede olduğu öğrenilemezken ailesi cenazenin biran önce kendilerine ulaştırılmasını istedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com