“Lider Ülke Türkiye hedefi için çalışacağız”

“Lider Ülke Türkiye hedefi için çalışacağız”
Gediz Devlet Hastanesi Eski Müdürü Önder Kıcıroğlu, geçtiğimiz günlerde 2011 milletvekilliği seçimlerinde Kütahya Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) milletvekili aday adayı olduğunu açıklayarak; “Ülkemizin geleceği ve 2023 yılı Lider Ülke Türkiy

Gediz Devlet Hastanesi Eski Müdürü Önder Kıcıroğlu, geçtiğimiz günlerde 2011 milletvekilliği seçimlerinde Kütahya Milliyetçi Hareket Partisinden (MHP) milletvekili aday adayı olduğunu açıklayarak; “Ülkemizin geleceği ve 2023 yılı Lider Ülke Türkiye hedefinde her kesimin bize destek vermesini istiyoruz” dedi.
Kütahya'nın ve ülkenin gerek ekonomik, gerekse sosyal anlamda içinde bulunduğu durumun kendisini, hizmet etmek ve daha gayretli çalışmak için harekete geçirdiğini belirten Kıcıroğlu, bu sorunların çözümüne katıda bulunmak için MHP'den aday adayı olduğunu ifade etti.
İnsanlara insan olduğu için değer vererek, ayrımcılık yapmadan, işin ehline verilmesi prensibini düstur edinerek çalışmalarını planladıklarını belirten Kıcıroğlu; hiç bir grup, cemaat veya kişilerle sorunlarının olmadığını söyledi.
Türkiye'nin lider ülek konumuna gelmesi için çalışacaklarını belirten Kıcıroğlu, konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Ülkemizin geleceği ve 2023 yılı Lider Ülke Türkiye hedefinde her kesimin bize destek vermesini istiyoruz. Amacımız tam bağımsız bir ülkede vatandaşlarımızın eşit statüde birlikte omuz omuza vererek ülkemizin geleceğinin temellerini güçlendirmektir. Asla bölücülüğe prim vermemek ana düsturlarımızdandır. Kütahyamızın AKP iktidarında almış olduğu hizmetler ortadadır. Bizler Kütahyamızın göç veren değil, göç alan bir il olması için ne gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız.”

ÖNDER KICIROĞLU KİMDİR?
14 Şubat 1965 yılında Kütahya'da dünyaya geldi. İlkokulu, ortaokulu ve liseyi Gediz'de tamamladı. 1983 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü'nü kazandı. 1988 yılında İstanbul'da ithalat ve ihracat işi ile uğraşan özel bir şirkette çalıştı. 1989-1990 yılları arasında Asteğmen olarak Elazığ'da askerlik görevini yaptı. 1990 yılında Gediz'de Türk–İslam Medeniyetleri Vakfının kurucu üyeliğinde yer aldı. 1991 yılında Çorum'un Osmancık İlçesi İmam Hatip Lisesine Fizik Öğretmeni olarak atandı. 1992 yılında Gediz Sağlık Meslek Lisesine tayin oldum ve dört yıl müdür yardımcılığı görevinde bulundu. 1996 yılında Gediz Devlet Hastanesine hastane müdürü olarak atandı. Üstün gayretleri sonucunda hastanenin hizmet kalitesinin artmasına ve modern binalara kavuşmasına sağladı. Gediz'de Türk-Sağlık Sen kuruculuğu ve temsilciliğinde görev aldı. Halen Türk Sağlık Sen üst kurulu üyesidir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com