Lise öğrencilerinden Espark'ta resim sergisi

Lise öğrencilerinden Espark'ta resim sergisi
TOKİ Şehit İkram Çirit Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar öğrencilerinin hazırladığı resim sergisi ESPARK Alışveriş Merkezi'nde açıldı.

TOKİ Şehit İkram Çirit Anadolu Lisesi Görsel Sanatlar öğrencilerinin hazırladığı resim sergisi ESPARK Alışveriş Merkezi'nde açıldı. Serginin açılışı Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Atac, İl Milli Eğitim Müdürlüğünden Mehmet Şenkül ve TOKİ Şehit İkram Çirit Anadolu Lisesi Okul Müdürü Erdoğan Çarkacı ile öğrenci velilerinin katılımı ile yapıldı.
Açılışta konuşan Okul Müdürü Erdoğan Çarkacı “Serginin açılmasında bizlere destek olan ESPARK AVM Yönetimine teşekkür ettiğini belirterek, "Öğrencilerimizin el emeği göz nuru olarak meydana getirdikleri resimlerin kendileri, aileleri ve öğretmenleri açısından önemli olduğunu belirtmek isterim. Okul faaliyetlerimizin her zaman yanında olan Okul Aile Birliğimize teşekkür ediyorum. Eskişehir halkının sergimizi mutlaka gezmelerini öğrencilerimizin üstün yeteneklerini görmelerini istiyorum. Resim sergisinde kolaj tekniğinde, minyatür, doku çalışması, çini desenli tabak boyama, kilden rölyef, nokta ve çizgi ile grafik çizim, karikatür, ağaç ve linol baskı, perspektif çizim, afiş, karakalem, pastel boya, sulu boya, guaj boya, yağlıboya gibi farklı tekniklerde birbirinden güzel toplam 50 eser Espark Alışveriş Merkezi’nde Eskişehirlilerin beğenisine sunuldu" dedi.
(ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com