Lisede bıçaklı kavga zanlıları adliyeye sevk edildi

Lisede bıçaklı kavga zanlıları adliyeye sevk edildi
Eskişehir'de bir lisede öğrenciler arasında "su atma" meselesi yüzünden çıkan kavgada 3 kişinin bıçakla yaralanması olayına karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan 7 kişi adliyeye sevk edildi.

Eskişehir'de bir lisede öğrenciler arasında 'su atma' meselesi yüzünden çıkan kavgada 3 kişinin bıçakla yaralanması olayına karıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan 7 kişi adliyeye sevk edildi.
Alınan bilgiye göre, bir süre önce meydana gelen olayda bir meslek lisesinde öğrenim gören U.Y.Ö. (17), G.Y. (18), B.A. (17), C.K., C.B., C.C. (18), E.D., H.İ. (17) ile E.N. (16), M.C. (17). M.H.Ö. (18) arasında okul tuvaletinde 'su atma' meselesi yüzünden tartışma çıkmış, münakaşanın büyümesiyle başlayan kavgada E.N.'nin U.Y.Ö., G.Y. ve M.H.Ö.'yü bıçakla yaraladığı iddia edilmişti. Kavganın ardından olay yerine gelen polis, 7 kişiyi gözaltına almıştı. Yaralanan 3 öğrenci ise ambulansla götürüldükleri Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi ile Yunus Emre Devlet Hastanelerinde tedavi altına alınmıştı. Polisin gözaltına aldığı 7 öğrenci ise emniyette ki işlemlerin ardından adliye sevk edildi. Bu arada, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yoğun Bakım Servisi'nde tedavi altına alınan U.Y.Ö.'nün sağlık durumunun ciddi olduğu bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com