Liselilerin sokak ortasında esrar partisi

Liselilerin sokak ortasında esrar partisi
Bir grup lise öğrencisi, tarihi Bursa surlarında esrar içerken objektiflere yansıdı.

Gündüz vakti esrar ve alkol alan gençler, yoldan gelip geçen kadın ve çocuklara aldırış etmeden uygunsuz hareketlerini sürdürdü.
 
SURLAR MADDE BAĞIMLILARIYLA DOLU
 
Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu yürütülen 2 bin 300 yıllık tarihi Bursa Surları, son zamanlarda uyuşturucu ve alkol alanların mekanı haline geldi. Fetih Kapı üzerinden doyumsuz Bursa manzarası sunan surlar, madde kullananların istilasına uğramış durumda.
 
TARİHİ MEKANDA LİSE ÖĞRENCİLERİ ESRAR İÇİYOR
 
Son alarak surlarda esrar içen lise öğrencileri, görenleri hayrete düşürdü. Gündüz vakti surlara gelen üniformalı lise öğrencilerinin bir kısmı sigara içerken, bir öğrenci ise uyuşturucu olduğu tahmin edilen maddeyi sarmaya başlıyor. Gençlerin uyuşturucu eğlencesi, bir öğrencinin kendilerini çeken kamerayı fark etmesiyle sona erdi. Kameramanı fark eden genç, uyuşturucu saran arkadaşını iterek uyardı. Gençler panikle uyuşturucuyu sakladı.
 
ÇEVREDEN GEÇENLER UMURLARINDA DEĞİL
 
Başka bir yerde ise alkol tüketen lise çağındaki gençler görüldü. İkisi kız, bir erkek 3 genç, surlar üzerinde alkol alırken çevreden geçenleri önemsememesi dikkatlerden kaçmadı.
 
Surlardaki uygunsuz görüntülerin yanı sıra çirkin yazılar ve küfürler ise tarihe saygısızlığın en bariz göstergesi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com