Liseye kanlı baskın!

Liseye kanlı baskın!
Antalya'da bir lisenin yanında öğrenciler ile dışarıdan gelen bir grup arasında çıkan kavgada 4 lise öğrencisi yaralandı.

Kepez ilçesine bağlı Altınova Sinan Mahallesi'ndeki Ayten Çağıran Ticaret Meslek Lisesi'ne gelen bir grup, okulda öğrenim gören ve daha önceden aralarında tartışma yaşandığı öğrenilen bazı 9. sınıf öğrencilerini bahçe dışına çağırıp konuşmak istedi.
 
Öğrenciler ile dışarıdan gelen gurup arasında başlayan tartışma, daha sonra kavgaya dönüştü. Bıçak ve ''sallama'' diye tabir edilen kesici aletlerin kullanıldığı kavgayı gören okuldaki öğretmenler, öğrencilerin sınıflarından çıkmasına izin vermedi.
 
Yurttaşların ihbarı üzerine polis ekiplerinin müdahale ettiği kavga esnasında, kavga eden arkadaşlarını ayırmak isteyen 2 kız öğrenci, baygınlık geçirdi.
 
Kız öğrenciler, ambulansla hastaneye götürüldü. Kavga sonucunda başlarından ve vücutlarının çeşitli yerlerinden darp sonucu yaralanan öğrenciler A.K, V.K, H.K. ve A.G, bölgedeki hastanelere sevk edildi. Öğrencilerin önemli bir sağlık sorunu olmadığı belirtildi.
 
Polis ekiplerinin güvenlik kordonu oluşturduğu okul çevresinde, aileler okul bahçesine alınmadı. Polisin, kavga ile ilgili 6 kişinin yakalanması için çalışma başlattığı öğrenildi. (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com