Liverpool'dan Hisse Alıyor!

Liverpool'dan Hisse Alıyor!
Miami Heat'in yıldız oyuncusu LeBron James, İngiltere'nin Liverpool kulübünde hisse sahibi olacak.

LeBron James'in sport pazarlama firmasının Fenway Sports Group ile ortaklık yapmasının ardından NBA'de iki kez en değerli oyuncu ödülüne layık görülen LeBron James, İngiltere'nin Liverpool kulübünde küçük bir hissenin sahibi olacak.

The Boston Red Sox, New England Sports Network (NESN) ve Liverpool'un sahibi olan FSG(Fenway Sports Group), LeBron James'in spor-pazarlama firması LRMR Markalaştırma & Pazarlama şirketinin LeBron James'in dünya çapında seçkin bir temsilcisi olması için bu firma ile ortaklık yapacak.

Fenway Spor Yönetimi, LRMR'nin LeBron James için global pazarlama ve sponsorluk imkanlarını sağlamlaştırmak için LeBron James'in şirketi ile ortaklık yapacak.

Anlaşmanın bir parçası olarak, LRMR şirketinin ceoları LeBron James ve Maverick Carter Liverpool kulübünden hisse edinecekler.

John Henry ile birlikte FSM şirketinin sahibi olan Tom Werner anlaşma ile ilgili yaptığı açıklamada, "Bu anlaşmanın FSM ve LRMR şirketleri arasında güçlü bir işbirliği olacağına inanıyoruz. Sembolik görüntüsü ve dünya görüşü ile eş olabilen bir kaç sporcu var. LeBron James'in Liverpool ailesinin bir parçası olacağından dolayı çok heyecanlıyız."

"Özellikle Asya'da olmak üzere, Liverpool ve LeBron James uluslararası olarak güçlü bir varlığa sahipler. İki ismib beraber çalışacak olmasının, uluslararası pazarlamayı teşvik edeceğini ve her iki tarafından tek başına gerçeleştiremeyecekleri, beklenmeyen imkanları doğuracağını hissediyoruz" şeklinde konuştu.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com